WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

RTS, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.rts.rs/page/rts/...
Satelita Region Parametry FTA
Optus D2 Australia V, 22500, 3/4 TAK
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 TAK
Galaxy 19 Ameryka Północna H, 20000, 3/4 TAK

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
RTS Live darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.02 06:15 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 () (Sporty zimowe,Biegi narciarskie )
Sporty zimowe,Biegi narciarskie
25.0207:15
24.02 04:45 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 (Sporty zimowe,Biegi narciarskie )
Sporty zimowe,Biegi narciarskie
24.0205:45
24.02 01:50 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
24.0202:50
23.02 11:15 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 (Sporty zimowe,Biathlon)
Sporty zimowe,Biathlon
23.0212:15
23.02 05:40 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 () (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
23.0206:40
23.02 02:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 () (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
23.0203:00
22.02 11:30 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 () (Sporty zimowe,Biathlon)
Sporty zimowe,Biathlon
22.0212:30
22.02 04:30 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
22.0205:30
22.02 00:40 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 (Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie)
Sporty zimowe,Narciarstwo Alpejskie
22.0201:40
21.02 10:00 Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Pjongczang 2018 (Sporty zimowe,Biegi narciarskie )
Sporty zimowe,Biegi narciarskie
21.0211:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 Lechia Gdańsk 4 2 2 0 4:1 8
5 Korona Kielce 4 2 1 1 6:5 7
6 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
7 Górnik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
8 KGHM Zagłębie Lubin 4 2 0 2 6:6 6
9 Wisła Kraków 4 1 2 1 3:3 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 1 2 5:5 4
11 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
12 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
13 Miedź Legnica 4 1 0 3 3:7 3
14 Wisła Płock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 4 0 2 2 2:6 2
16 Pogoń Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round