WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Setanta Sports 2, Azerbejdżan na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Azerbejdżan
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.setantaeurasiap...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Gruzja MagtiSat 308
Kazachstan Caspio HD 3100
Otau TV 74
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 904 Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE
KazSat 3 Azja Południowa V, 30000, 3/4 NIE
Astra 5B Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

25.10 13:10 Grand Prix Portugalii - wyścig (F1)
F1
25.1014:10
25.10 17:00 ACF Fiorentina - Udinese Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.1018:00
25.10 19:45 Juventus FC - Hellas Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.1020:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.10 19:00 Stade Rennais - Angers SCO (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
23.1021:00
18.10 18:45 AS Roma - Benevento Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.1020:45
18.10 16:00 Schalke 04 Gelsenkirchen - Union Berlin (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.1018:00
18.10 13:00 Torino FC - Cagliari Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.1015:00
17.10 18:45 FC Crotone - Juventus FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.1020:45
17.10 16:00 Inter Mediolan - AC Milan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.1018:00
17.10 13:00 SSC Napoli - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.1015:00
11.10 23:30 Los Angeles Lakers - Miami Heat (finał) (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
12.1001:30
11.10 12:10 Grand Prix Eifelu - wyścig (F1)
F1
11.1014:10
10.10 13:00 Grand Prix Eifelu - kwalifikacje (F1)
F1
10.1015:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Legia Warszawa 6 4 0 2 9:8 12
5 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
6 Slask Wroclaw 7 3 1 3 12:9 10
7 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
10 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation