WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Setanta Sports Eurasia +, Rosja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Rosja
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.setantaeurasiap...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Gruzja MagtiSat 308
Kazachstan Caspio HD 3100
Otau TV 74
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 904 Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE
KazSat 3 Azja Południowa V, 30000, 3/4 NIE
Astra 5B Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

10.09 13:30 Hertha Berlin - Werder Brema (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
10.0915:30
09.10 18:45 Macedonia - Włochy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.1020:45
08.10 18:45 Niemcy - Czechy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.1020:45
08.10 16:00 Anglia - Malta (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.1018:00
24.04 15:00 Crystal Palace - Watford (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
24.0417:00
23.04 16:00 Everton - Manchester United (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
23.0418:00
10.04 13:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
10.0415:30
10.04 10:30 Empoli FC - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
10.0412:30
09.04 18:45 AC Milan - Juventus Turyn (Piłka nożna)
Piłka nożna
09.0420:45
09.04 18:45 AC Milan - Juventus Turyn (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
09.0420:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
6 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
7 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
8 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation