WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SFR Sport 2, Francja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Francja
Język: francuski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sfrsport2.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Francja CANAL+ Réunion 65
Numericable 151
SFR 29
Gwadelupa CanalSat Caraïbes 105
Kenia Zuku 311
Republika Południowej Afryki StarSat 671
Tanzania AzamTV 401
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 8/9 NIE
Eutelsat 7B Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 2/3 NIE
SES 5 Europa , Afryka H, 27500, 2/3 NIE
Eutelsat 5 West A Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód V, 29950, 3/4 NIE
Eutelsat 8 West B Ameryka Południowa , Afryka , Bliski Wschód L, 60000, 3/4 NIE
Intelsat 903 Europa , Afryka H, 30000, 8/9 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
SFR Live płatna Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

27.04 19:00 Real Madryt - Panathinaikos BC (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
27.0421:00
26.04 19:00 Laboral Kutxa Baskonia - Fenerbahçe (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
26.0421:00
26.04 17:00 Žalgiris Kowno - Olympiakos Pireus (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
26.0419:00
30.03 17:00 Žalgiris Kowno - CSKA Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
30.0319:00
29.03 19:00 Laboral Kutxa Vitoria Gasteiz - Maccabi Tel-Aviv (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
29.0321:00
20.03 19:30 Trentino Diatec - Chaumont VB 52 Haute Marne (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
20.0320:30
16.03 20:00 Unicaja Malaga - Panathinaikos BC (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
16.0321:00
01.03 20:00 Laboral Kutxa Baskonia - BC Khimik (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
01.0321:00
23.02 20:00 FC Barcelona Lassa - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
23.0221:00
02.02 19:30 Laboral Kutxa Baskonia - Crvena Zvezda Belgrad (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
02.0220:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 8 5 3 0 18:5 18
2 Śląsk Wrocław 8 3 5 0 11:7 14
3 Pogoń Szczecin 8 3 4 1 11:7 13
4 Lechia Gdańsk 8 3 4 1 11:8 13
5 Zagłębie Lubin 7 4 0 3 9:12 12
6 Raków Częstochowa 6 3 2 1 11:9 11
7 Wisła Kraków 8 3 2 3 13:14 11
8 Wisła Płock 8 3 1 4 14:10 10
9 Radomiak Radom 7 2 4 1 8:6 10
10 Piast Gliwice 8 3 1 4 10:10 10
11 Górnik Zabrze 7 3 1 3 8:9 10
12 Legia Warszawa 6 3 0 3 7:6 9
13 Jagiellonia Białystok 8 2 3 3 9:11 9
14 Cracovia 8 2 3 3 9:13 9
15 PGE FKS Stal Mielec 8 2 2 4 7:13 8
16 Warta Poznań 8 1 4 3 8:8 7
17 Górnik Łęczna 8 1 2 5 7:18 5
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 7 0 3 4 6:11 3
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation