WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Calcio 2, Włochy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Włochy
Język: włoski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sky.it/pacchetti...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Włochy Sky Italy 252
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 29900, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go płatna Włochy tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

31.10 19:30 AC Milan - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
31.1020:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.10 13:00 AC Milan - Chievo Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
07.1015:00
04.10 19:00 Eintracht Frankfurt - S.S. Lazio (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
04.1021:00
04.10 16:55 AC Milan - Olympiakos Pireus (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
04.1018:55
03.10 19:00 SSC Napoli - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
03.1021:00
03.10 16:55 Paris Saint-Germain - Crvena Zvezda (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
03.1018:55
02.10 19:00 AS Roma - Viktoria Pilzno (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
02.1021:00
02.10 16:55 Juventus FC - BSC Young Boys (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
02.1018:55
30.09 13:00 ACF Fiorentina - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
30.0915:00
26.09 19:00 SSC Napoli - Parma Calcio 1913 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.0921:00
23.09 13:00 Bologna FC - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
23.0915:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 12 7 2 3 19:14 23
2 Lechia Gdansk 12 6 4 2 21:14 22
3 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
4 Piast Gliwice 12 6 3 3 18:16 21
5 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
6 Lech Poznan 12 6 2 4 19:15 20
7 Korona Kielce 12 5 4 3 16:14 19
8 Arka Gdynia 12 4 5 3 14:12 17
9 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
10 Pogon Szczecin 12 3 4 5 14:15 13
11 Slask Wroclaw 12 3 3 6 17:17 12
12 Miedz Legnica 12 3 3 6 16:23 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Zaglebie Sosnowiec 12 2 4 6 18:25 10
15 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round