WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Calcio 5, Włochy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Włochy
Język: włoski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.sky.it/sport/c...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Włochy Sky Italy 255
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 29900, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go płatna Włochy tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.09 19:00 SL Benfica - RB Lipsk (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.0921:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

01.09 18:45 Cagliari Calcio - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
01.0920:45
26.05 18:30 Cagliari Calcio - Udinese Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.0520:30
20.04 13:00 Empoli FC - SPAL 2013 (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0415:00
18.04 19:00 Eintracht Frankfurt - SL Benfica (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
18.0421:00
11.04 19:00 SL Benfica - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
11.0421:00
14.03 20:00 Villarreal CF - Zenit Sankt Petersburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0321:00
14.03 17:55 FK Krasnodar - Valencia CF (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
14.0318:55
07.03 17:55 Sevilla FC - Slavia Praga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
07.0318:55
21.02 20:00 SL Benfica - Galatasaray (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
21.0221:00
21.02 17:55 Zenit Sankt Petersburg - Fenerbahçe SK (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
21.0218:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 8 5 2 1 9:4 17
2 Jagiellonia 8 4 3 1 14:7 15
3 Slask Wroclaw 7 4 3 0 10:5 15
4 Legia Warszawa 7 4 2 1 10:6 14
5 Cracovia 7 4 1 2 12:8 13
6 Lechia Gdansk 8 3 4 1 9:7 13
7 Wisla Krakow 8 3 2 3 12:8 11
8 Piast Gliwice 7 3 2 2 8:5 11
9 Lech Poznan 8 3 2 3 13:11 11
10 Gornik Zabrze 7 3 1 3 7:6 10
11 Rakow Czestochowa 8 3 0 5 9:12 9
12 KGHM Zaglebie Lubin 8 2 2 4 12:12 8
13 Wisla Plock 7 2 1 4 6:15 7
14 Korona Kielce 8 1 2 5 4:11 5
15 Arka Gdynia 8 1 2 5 3:13 5
16 LKS Lodz 8 1 1 6 6:14 4
Championship Round
Relegation Round