WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Calcio 6, Włochy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Włochy
Język: włoski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport.sky.it/sport/c...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Włochy Sky Italy 256
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 29900, 5/6 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go płatna Włochy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.11 20:00 SL Benfica - Ajax Amsterdam (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
07.1121:00
06.11 20:00 FC Porto - Lokomotiw Moskwa (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
06.1121:00
24.10 19:00 Galatasaray - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
24.1021:00
23.10 19:00 Ajax Amsterdam - SL Benfica (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
23.1021:00
03.10 19:00 Atletico Madryt - Club Brugge (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
03.1021:00
02.10 19:00 AEK Ateny - SL Benfica (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
02.1021:00
19.09 19:00 SL Benfica - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0921:00
18.09 19:00 Schalke 04 Gelsenkirchen - FC Porto (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
02.09 18:30 US Sassuolo - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
02.0920:30
26.08 18:30 Udinese Calcio - UC Sampdoria (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
26.0820:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 15 9 4 2 25:15 31
2 Jagiellonia 15 8 4 3 26:18 28
3 Legia Warszawa 15 7 5 3 25:18 26
4 Wisla Krakow 15 7 4 4 28:19 25
5 Piast Gliwice 15 7 4 4 21:18 25
6 Korona Kielce 15 7 4 4 18:15 25
7 Pogon Szczecin 15 6 4 5 22:18 22
8 Lech Poznan 15 6 3 6 21:21 21
9 Arka Gdynia 15 5 5 5 21:17 20
10 Wisla Plock 15 4 6 5 23:24 18
11 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 2 8 22:26 17
12 Slask Wroclaw 15 4 4 7 24:22 16
13 Cracovia 15 3 5 7 11:18 14
14 Gornik Zabrze 15 2 7 6 15:25 13
15 Miedz Legnica 15 3 4 8 16:32 13
16 Zaglebie Sosnowiec 15 2 5 8 21:33 11
Championship Round
Relegation Round