WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Go Deutschland , Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.skygo.sky.de/

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

19.10 13:30 Fortuna Düsseldorf - FSV Mainz 05 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1015:30
19.10 13:30 Werder Brema - Hertha BSC (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1015:30
19.10 13:30 Union Berlin - SC Freiburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1015:30
19.10 13:30 RB Lipsk - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1015:30
19.10 13:30 FC Augsburg - Bayern Monachium (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1015:30
19.10 16:30 Borussia Dortmund - Borussia Mönchengladbach (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
19.1018:30
20.10 13:30 FC Köln - SC Paderborn 07 (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.1015:30
20.10 16:00 TSG Hoffenheim - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.1018:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

13.10 08:30 Rolex Shanghai Masters (finał) (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
13.1010:30
13.10 05:10 Grand Prix Japonii - wyścig (F1)
F1
13.1007:10
12.10 08:00 Rolex Shanghai Masters (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
12.1010:00
12.10 06:00 Grand Prix Japonii - kwalifikacje (F1)
F1
12.1008:00
12.10 03:00 Grand Prix Japonii - 3. trening (F1)
F1
12.1005:00
11.10 05:00 Grand Prix Japonii - 2. trening (F1)
F1
11.1007:00
11.10 04:30 Rolex Shanghai Masters (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
11.1006:30
11.10 01:00 Grand Prix Japonii - 1. trening (F1)
F1
11.1003:00
10.10 04:30 Rolex Shanghai Masters (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
10.1006:30
09.10 17:00 SG Flensburg-Handewitt - HC PPD Zagrzeb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
09.1019:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 11 6 3 2 14:9 21
2 Cracovia 11 6 2 3 17:11 20
3 Lechia Gdansk 11 5 4 2 14:10 19
4 Wisla Plock 11 6 1 4 15:18 19
5 Slask Wroclaw 11 4 6 1 15:11 18
6 Piast Gliwice 11 5 3 3 12:8 18
7 Lech Poznan 11 5 3 3 21:13 18
8 Jagiellonia 11 4 5 2 18:12 17
9 Legia Warszawa 11 5 2 4 13:12 17
10 KGHM Zaglebie Lubin 11 4 3 4 21:18 15
11 Gornik Zabrze 11 3 4 4 10:11 13
12 Rakow Czestochowa 11 4 0 7 13:17 12
13 Wisla Krakow 11 3 2 6 13:15 11
14 Arka Gdynia 11 2 3 6 8:18 9
15 Korona Kielce 11 2 2 7 6:17 8
16 LKS Lodz 11 2 1 8 12:22 7
Championship Round
Relegation Round