WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SKY GO Extra, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Strona www: http://www.sky.com/shop/tv/...

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

24.10 16:30 Manchester United - Chelsea Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
24.1018:30
24.10 19:00 Liverpool FC - Sheffield United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
24.1021:00
25.10 14:00 Southampton - Everton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
25.1015:00
25.10 16:30 Wolverhampton Wanderers - Newcastle United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
25.1017:30
25.10 19:15 Arsenal Londyn - Leicester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
25.1020:15

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.10 19:00 Leeds United - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
19.1021:00
19.10 16:30 West Bromwich Albion - Burnley FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
19.1018:30
18.10 18:15 Leicester City - Aston Villa FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.1020:15
18.10 15:30 Tottenham Hotspur - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.1017:30
18.10 13:00 Crystal Palace - Brighton & Hove Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.1015:00
17.10 19:00 Newcastle United - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
17.1021:00
17.10 16:30 Manchester City - Arsenal Londyn (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
17.1018:30
14.10 18:45 Polska - Bośnia i Hercegowina (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
14.10 18:45 Portugalia - Szwecja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
14.10 18:45 Chorwacja - Francja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
3 KGHM Zaglebie Lubin 7 4 1 2 9:6 13
4 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
5 Slask Wroclaw 6 3 1 2 11:7 10
6 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
7 Lechia Gdansk 6 3 0 3 10:9 9
8 Legia Warszawa 5 3 0 2 7:7 9
9 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
10 Wisla Plock 7 2 2 3 8:10 8
11 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
12 Wisla Krakow 6 1 3 2 10:9 6
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 7 1 2 4 9:18 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 7 0 1 6 3:12 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation