WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky HD, Salwador na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Salwador
Język: hiszpański

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

22.10 19:00 Real Sociedad - Girona FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
22.1021:00
21.10 18:45 Real Betis - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.1020:45
21.10 16:30 SD Huesca - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.1018:30
21.10 15:00 Everton - Crystal Palace (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
21.1017:00
21.10 14:15 SD Eibar - Athletic Bilbao (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.1016:15
21.10 10:00 Rayo Vallecano - Getafe CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
21.1012:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.10 19:00 Celta Vigo - Deportivo Alavés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
19.1021:00
16.10 18:45 Francja - Niemcy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45
16.10 18:45 Ukraina - Czechy (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45
16.10 18:45 Irlandia - Walia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45
16.10 18:45 Norwegia - Bułgaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45
16.10 18:45 Słowenia - Cypr (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
16.1020:45
15.10 18:45 Bośnia i Hercegowina - Irlandia Północna (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1020:45
15.10 18:45 Hiszpania - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1020:45
15.10 18:45 Islandia - Szwajcaria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1020:45
15.10 18:45 Finlandia - Grecja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
15.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 12 7 2 3 19:14 23
2 Lechia Gdansk 12 6 4 2 21:14 22
3 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
4 Piast Gliwice 12 6 3 3 18:16 21
5 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
6 Korona Kielce 11 5 4 2 15:12 19
7 Lech Poznan 11 5 2 4 17:14 17
8 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
9 Arka Gdynia 11 3 5 3 12:11 14
10 Pogon Szczecin 12 3 4 5 14:15 13
11 Slask Wroclaw 11 3 3 5 16:15 12
12 Miedz Legnica 11 3 3 5 15:20 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
15 Zaglebie Sosnowiec 11 1 4 6 15:24 7
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round