WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sport 1/HD, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sky.de/sky-sport...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Niemcy Sky Deutschland 221
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1N Europa H, 27500, 9/10 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

27.05 13:00 Rhein-Neckar Löwen - Die Eulen Ludwigshafen (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
27.0515:00
26.05 18:45 Real Madryt - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
26.0520:45
02.05 18:45 AS Roma - Liverpool FC (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
02.0520:45
01.05 18:45 Real Madryt - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
01.0520:45
29.04 18:30 SC Magdeburg - TSV Hannover-Burgdorf (Piłka ręczna,Bundesliga)
Piłka ręczna,Bundesliga
29.0420:30
29.04 17:00 Montpellier HB - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.0419:00
29.04 15:00 HC Vardar Skopje - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.0417:00
26.04 19:05 Olympique Marsylia - FC Salzburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
26.0421:05
24.04 18:45 Liverpool FC - AS Roma (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
24.0420:45
22.04 14:55 THW Kiel - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
22.0416:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round