WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sport 1 NZ, Nowa Zelandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Nowa Zelandia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.sky.co.nz/sport

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Nowa Zelandia Sky New Zealand 51
Satelita Region Parametry FTA
Optus D1 Australia H, 22500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go płatna Nowa Zelandia tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

06.05 19:00 AS Roma - Manchester United (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
06.0521:00
09.01 06:30 Argentyna - Rosja (Tenis,ATP Cup)
Tenis,ATP Cup
09.0107:30
26.12 15:00 AFC Bournemouth - Arsenal FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
26.1216:00
14.06 18:30 Włochy U20 - Ekwador U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
14.0620:30
11.06 18:45 Islandia - Turcja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0620:45
11.06 16:00 Azerbejdżan - Słowacja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0618:00
11.06 14:00 Kazachstan - San Marino (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0616:00
10.06 18:45 Hiszpania - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0620:45
04.06 15:30 Francja U20 - USA U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
04.0617:30
03.06 15:30 Ukraina U20 - Panama U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
03.0617:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Kraków 2 1 1 0 5:2 4
2 Jagiellonia Białystok 2 1 1 0 4:1 4
3 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
4 Pogoń Szczecin 2 1 1 0 3:1 4
5 Radomiak Radom 2 1 1 0 3:1 4
6 Śląsk Wrocław 2 1 1 0 4:3 4
7 Lechia Gdańsk 2 1 1 0 2:1 4
8 Piast Gliwice 2 1 0 1 4:3 3
9 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
10 Legia Warszawa 2 1 0 1 2:3 3
11 Raków Częstochowa 2 1 0 1 3:5 3
12 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 2 0 2 0 3:3 2
13 Warta Poznań 2 0 2 0 3:3 2
14 Cracovia 2 0 1 1 2:3 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 PGE FKS Stal Mielec 2 0 1 1 1:3 1
17 Wisła Płock 2 0 0 2 0:2 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation