WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sport 1 NZ, Nowa Zelandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Nowa Zelandia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.sky.co.nz/sport

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Nowa Zelandia Sky New Zealand 51
Satelita Region Parametry FTA
Optus D1 Australia H, 22500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go płatna Nowa Zelandia tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.07 15:00 USA - Holandia (finał) (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
07.0717:00
06.07 15:00 Anglia - Szwecja (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
06.0717:00
22.06 19:00 Norwegia - Australia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
22.0621:00
22.06 15:30 Niemcy - Nigeria (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
22.0617:30
19.06 19:00 Japonia - Anglia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
19.0621:00
18.06 19:00 Jamajka - Australia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
18.0621:00
15.06 19:00 Kanada - Nowa Zelandia (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
15.0621:00
14.06 18:30 Włochy U20 - Ekwador U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
14.0620:30
11.06 18:45 Islandia - Turcja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0620:45
11.06 16:00 Azerbejdżan - Słowacja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0618:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 1 1 0 0 3:0 3
2 Korona Kielce 1 1 0 0 1:0 3
3 Slask Wroclaw 1 1 0 0 1:0 3
4 LKS Lodz 1 0 1 0 0:0 1
5 Lechia Gdansk 1 0 1 0 0:0 1
6 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
7 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
8 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
9 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
14 Rakow Czestochowa 1 0 0 1 0:1 0
15 Wisla Krakow 1 0 0 1 0:1 0
16 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:3 0
Championship Round
Relegation Round