WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sport 2/HD, Austria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Austria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.skysportaustria.at/

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

31.10 09:00 Grand Prix Emilii-Romanii - 1. trening (F1)
F1
31.1010:00
31.10 13:00 Grand Prix Emilii-Romanii - kwalifikacje (F1)
F1
31.1014:00
01.11 12:10 Grand Prix Emilii-Romanii - wyścig (F1)
F1
01.1113:10
02.11 10:00 Rolex Paris Masters (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
02.1111:00
03.11 10:00 Rolex Paris Masters (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
03.1111:00
03.11 20:00 Red Bull Salzburg - Bayern Monachium (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
03.1121:00
04.11 10:00 Rolex Paris Masters (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
04.1111:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

28.10 20:00 Juventus FC - FC Barcelona (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
28.10 20:00 Borussia Dortmund - Zenit Sankt Petersburg (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
28.1021:00
28.10 13:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
28.1014:00
27.10 20:00 Borussia Mönchengladbach - Real Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
27.1021:00
27.10 13:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
27.1014:00
26.10 13:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
26.1014:00
25.10 13:10 Grand Prix Portugalii - wyścig (F1)
F1
25.1014:10
24.10 13:00 Grand Prix Portugalii - kwalifikacje (F1)
F1
24.1015:00
24.10 10:00 Grand Prix Portugalii - 3. trening (F1)
F1
24.1012:00
21.10 19:00 Bayern Monachium - Atlético Madryt (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.1021:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
6 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
7 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
8 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation