WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sport 3/HD, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sky.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Niemcy Sky Deutschland 223
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 27500, 9/10 NIE
Astra 1N Europa H, 27500, 9/10 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

20.02 19:30 Rio Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
20.0220:30
13.02 10:00 ABN AMRO World Tennis Tournament (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
13.0211:00
12.02 10:00 ABN AMRO World Tennis Tournament (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
12.0211:00
06.02 19:45 Hertha Berlin - Bayern Monachium (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
06.0220:45
05.02 19:45 Borussia Dortmund - Werder Brema (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
05.0220:45
31.10 17:30 FC Köln - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
31.1018:30
30.10 17:30 Hannover 96 - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
30.1018:30
03.10 17:00 SG Flensburg-Handewitt - HC Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
03.1019:00
19.09 17:00 SG Flensburg-Handewitt - PPD Zagrzeb (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
19.0919:00
19.08 13:30 FC Viktoria Köln - RB Lipsk (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
19.0815:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round