WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sport 5/HD, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sky.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Niemcy Sky Deutschland 225
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia H, 27500, 9/10 NIE
Astra 1N Europa H, 27500, 9/10 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

05.02 17:30 Heidenheim - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
05.0218:30
31.10 17:30 Borussia Dortmund - Union Berlin (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
31.1018:30
20.08 18:45 SpVgg Greuther Fürth - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
20.0820:45
05.04 19:05 Atlético Madryt - Sporting CP (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
05.0421:05
28.01 13:00 Thüringer HC - SG BBM Bietigheim (Piłka ręczna,Liga Mistrzyń)
Piłka ręczna,Liga Mistrzyń
28.0114:00
20.12 19:45 Heidenheim - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.1220:45
06.12 19:45 FC Porto - AS Monaco (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
06.1220:45
05.12 19:45 FC Barcelona - Sporting CP (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
05.1220:45
16.12 19:30 TSV 1860 Monachium - Vfl Bochum (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
16.1220:30
15.12 19:30 Erzgebirge Aue - Heidenheim (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
15.1220:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round