WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sport, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sky.de/sky-sport...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Niemcy Sky Deutschland 221
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1N Europa H, 27500, 9/10 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

08.11 20:00 Norwich City - Watford FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
08.1121:00
01.04 16:55 Rhein-Neckar Löwen - PGE Vive Kielce (Piłka ręczna)
Piłka ręczna
01.0418:55
01.04 14:55 MOL-Pick Szeged - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
01.0416:55
31.03 16:25 FC Barcelona Lassa - Montpellier HB (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
31.0318:25
31.03 15:30 Telekom Veszprém - Skjern Handbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
31.0317:30
28.03 17:00 SG Flensburg-Handewitt - IFK Kristianstad (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
28.0319:00
24.03 19:00 Dillian Whyte - Lucas Browne (Boks)
Boks
24.0320:00
24.03 19:00 Frank Buglioni - Callum Johnson (Boks)
Boks
24.0320:00
24.03 19:00 Chris Kongo - Sergre Ambombo (Boks)
Boks
24.0320:00
24.03 17:00 IFK Kristianstad - SG Flensburg-Handewitt (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
24.0318:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 15 9 2 4 28:14 29
2 Piast Gliwice 16 8 4 4 19:14 28
3 Pogon Szczecin 15 8 4 3 17:12 28
4 Cracovia 15 8 3 4 22:14 27
5 Slask Wroclaw 15 7 6 2 21:14 27
6 Wisla Plock 16 8 3 5 22:24 27
7 Lech Poznan 16 6 5 5 27:18 23
8 Jagiellonia 15 6 5 4 25:20 23
9 Lechia Gdansk 15 5 6 4 17:15 21
10 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 4 6 25:23 19
11 Rakow Czestochowa 15 6 1 8 17:21 19
12 Gornik Zabrze 16 3 8 5 16:21 17
13 Arka Gdynia 15 3 4 8 12:23 13
14 Korona Kielce 15 3 3 9 7:19 12
15 LKS Lodz 15 3 2 10 15:26 11
16 Wisla Krakow 15 3 2 10 14:26 11
Championship Round
Relegation Round