WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sports 2 , Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.skysports.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Wielka Brytania BT 438
Sky 402
TalkTalk TV 403
Virgin Media 502
Satelita Region Parametry FTA
NSS 12 Europa , Europa Środkowa , Bliski Wschód R, 20000, 3/5 NIE
Astra 2F Europa , Afryka V, 27500, 5/6 NIE
Astra 2E Europa H, 29500, 8/9 NIE
Eutelsat 10A Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 30000, 5/6 NIE
SES 6 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa R, 20000, 3/5 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Watch Sky Sports płatna Irlandia , Wielka Brytania tak
Sky Go płatna Irlandia , Wielka Brytania tak
Virgin TV Anywhere darmowa Wielka Brytania tak
Now TV płatna Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

01.07 18:30 Frank Buglioni - Ricky Summers (Boks)
Boks
01.0720:30
25.06 11:00 Roger Federer - Alexander Zverev (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
25.0613:00
23.06 20:00 Josh Kelly - Tom Whitfield (Boks)
Boks
23.0622:00
23.06 10:00 Turniej ATP w Halle (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
23.0612:00
20.06 10:00 Turniej ATP w Halle (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
20.0612:00
19.06 10:00 Turniej ATP w Halle (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
19.0612:00
10.06 19:00 Lee Haskins - Ryan Burnett (Boks)
Boks
10.0621:00
13.05 19:00 Kal Yafai - Suguru Muranaka (Boks)
Boks
13.0521:00
13.05 19:00 Cerefino Rodriguez - Sam Eggington (Boks)
Boks
13.0521:00
13.05 19:00 Frankie Gavin - Dave Ryan (Boks)
Boks
13.0521:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round