WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sports Action, Irlandia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Irlandia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.skysports.com/

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.05 01:00 Deontay Wilder - Dominic Breazeale (Boks)
Boks
19.0503:00
18.05 20:00 Ivan Baranchyk - Josh Taylor (Boks)
Boks
18.0522:00
18.05 20:00 Naoya Inoue - Emmanuel Rodriguez (Boks)
Boks
18.0522:00
10.05 18:00 Jordan Gill - Enrique Tinoco (Boks)
Boks
10.0520:00
10.05 18:00 Leigh Wood - Ryan Doyle (Boks)
Boks
10.0520:00
05.05 01:00 Saul Alvarez - Daniel Jacobs (Boks)
Boks
05.0503:00
28.04 03:00 Regis Prograis - Kiryl Relikh (Boks)
Boks
28.0405:00
28.04 02:00 Nonito Donaire - Stephon Young (Boks)
Boks
28.0404:00
20.04 18:00 David Allen - Lucas Browne (Boks)
Boks
20.0420:00
13.04 02:00 Wasyl Łomaczenko - Anthony Crolla (Boks)
Boks
13.0404:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Group A - Final Round
M Z R P B Pkt
1 Piast Gliwice 37 21 9 7 57:33 72
2 Legia Warszawa 37 20 8 9 55:38 68
3 Lechia Gdansk 37 19 10 8 54:38 67
4 Cracovia 37 17 6 14 45:43 57
5 Jagiellonia 37 16 9 12 55:52 57
6 KGHM Zaglebie Lubin 37 15 8 14 57:48 53
7 Pogon Szczecin 37 14 10 13 57:54 52
8 Lech Poznan 37 15 7 15 49:48 52
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Group B - Final Round
M Z R P B Pkt
9 Wisla Krakow 37 14 7 16 67:63 49
10 Korona Kielce 37 12 11 14 42:54 47
11 Gornik Zabrze 37 12 10 15 48:53 46
12 Slask Wroclaw 37 12 8 17 49:45 44
13 Arka Gdynia 37 10 12 15 49:51 42
14 Wisla Plock 37 10 11 16 50:58 41
15 Miedz Legnica 37 10 10 17 40:65 40
16 Zaglebie Sosnowiec 37 7 8 22 49:80 29
Relegation
Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 30 17 9 4 45:25 60
2 Legia Warszawa 30 18 6 6 48:31 60
3 Piast Gliwice 30 15 8 7 47:31 53
4 Cracovia 30 14 6 10 39:34 48
5 KGHM Zaglebie Lubin 30 14 5 11 48:38 47
6 Jagiellonia 30 13 8 9 45:41 47
7 Pogon Szczecin 30 12 7 11 44:42 43
8 Lech Poznan 30 13 4 13 41:40 43
9 Wisla Krakow 30 12 6 12 55:48 42
10 Korona Kielce 30 10 10 10 35:44 40
11 Miedz Legnica 30 8 8 14 30:52 32
12 Gornik Zabrze 30 7 10 13 36:49 31
13 Slask Wroclaw 30 8 7 15 35:37 31
14 Wisla Plock 30 7 9 14 40:49 30
15 Arka Gdynia 30 6 11 13 39:44 29
16 Zaglebie Sosnowiec 30 6 6 18 41:63 24
Championship Round
Relegation Round