WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Sports Main Event, Anglia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Anglia
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.skysports.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Wielka Brytania BT 437
Sky 401
TalkTalk TV 402
Virgin Media 502
Satelita Region Parametry FTA
NSS 12 Europa , Europa Środkowa , Bliski Wschód R, 20000, 3/5 NIE
Astra 2E Europa H, 29500, 8/9 NIE
Astra 2F Europa , Afryka H, 27500, 5/6 NIE
Eutelsat 10A Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 30000, 5/6 NIE
SES 6 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa R, 20000, 3/5 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go darmowa Irlandia , Wielka Brytania tak
Virgin TV Anywhere darmowa Wielka Brytania tak
Sky Sports Live darmowa Wielka Brytania tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.07 12:30 Manchester City - West Ham United (Piłka nożna,Premier League Asia Trophy)
Piłka nożna,Premier League Asia Trophy
17.0714:30
17.07 10:00 Newcastle United - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League Asia Trophy)
Piłka nożna,Premier League Asia Trophy
17.0712:00
13.07 13:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - kwalifikacje (F1)
F1
13.0715:00
13.07 10:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 3. trening (F1)
F1
13.0712:00
12.07 13:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. trening (F1)
F1
12.0715:00
12.07 09:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. trening (F1)
F1
12.0711:00
30.06 18:45 Hiszpania U21 - Niemcy U21 (finał) (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
30.0620:45
30.06 01:00 Demetrius Andrade - Maciej Sulęcki (Boks)
Boks
30.0603:00
28.06 13:00 Grand Prix Austrii - 2. trening (F1)
F1
28.0615:00
24.06 19:00 Chorwacja U21 - Anglia U21 (Piłka nożna,UEFA Euro U-21)
Piłka nożna,UEFA Euro U-21
24.0621:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 1 1 0 0 3:0 3
2 LKS Lodz 1 0 1 0 0:0 1
3 Lechia Gdansk 1 0 1 0 0:0 1
4 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
5 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
6 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
7 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
10 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
11 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
12 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
13 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Arka Gdynia 1 0 0 1 0:3 0
Championship Round
Relegation Round