WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sky Supercalcio HD, Włochy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Włochy
Język: włoski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sky.it/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Włochy Sky Italy 206
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13B Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sky Go płatna Włochy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

24.06 19:00 Szwecja - Kanada (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
24.0621:00
15.06 16:00 Ukraina U20 - Korea Południowa U20 (finał) (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
15.0618:00
12.06 16:00 Niemcy - Hiszpania (Piłka nożna,FIFA Women's World Cup)
Piłka nożna,FIFA Women's World Cup
12.0618:00
07.06 13:30 Kolumbia U20 - Ukraina U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
07.0615:30
04.06 18:30 Argentyna U20 - Mali U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
04.0620:30
04.06 15:30 Francja U20 - USA U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
04.0617:30
03.06 18:30 Senegal U20 - Nigeria U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
03.0620:30
03.06 15:30 Urugwaj U20 - Ekwador U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
03.0617:30
31.05 18:30 Korea Południowa U20 - Argentyna U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
31.0520:30
31.05 16:00 Mali U20 - Francja U20 (Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20)
Piłka nożna,Mistrzostwa Świata U-20
31.0518:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round