WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sony ESPN, Pakistan na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Pakistan
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sonysix.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Bangladesz RealVu 1308
Indie Airtel digital TV 243
Asianet Digital 807
Dish TV India 87
NXT Digital 1937
Reliance Digital TV 2630
Siti Cable 481
Sun Direct 970
Tata Sky 421
Videocon d2h 425
Malediwy MediaNet 17065
Nepal Dish Home Nepal 945
Satelita Region Parametry FTA
AsiaSat 6 Azja Południowa , Australia V, 30000, 5/6 NIE
MEASAT-3 Europa Wschodnia , Afryka , Bliski Wschód , Australia H, 32000, 5/6 NIE
ST-2 Azja , Bliski Wschód V, 43975, 2/3 NIE
Insat 4A Bliski Wschód H, 32720, 3/4 NIE
ABS 2 Europa , Azja , Afryka , Bliski Wschód H, 25715, 2/3 NIE
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 22222, 5/6 NIE
Intelsat 17 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 3/4 NIE
Amos 4 Europa , Azja , Bliski Wschód V, 44990, 1/2 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.03 14:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
26.0316:00
25.03 14:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
25.0316:00
24.03 15:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
24.0316:00
23.03 15:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
23.0316:00
22.03 15:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
22.0316:00
21.03 15:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
21.0316:00
25.02 19:45 Juventus Turyn - Empoli FC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
25.0220:45
07.10 18:45 Belgia - Bośnia i Hercegowina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
07.1020:45
26.06 16:00 Niemcy - Słowacja (Piłka nożna,Euro 2016)
Piłka nożna,Euro 2016
26.0618:00
26.06 13:00 Francja - Irlandia (Piłka nożna,Euro 2016)
Piłka nożna,Euro 2016
26.0615:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round