WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sony ESPN, Bangladesz na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bangladesz
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sonysix.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Bangladesz RealVu 1308
Indie Airtel digital TV 243
Asianet Digital 807
Dish TV India 87
NXT Digital 1937
Reliance Digital TV 2630
Siti Cable 481
Sun Direct 970
Tata Sky 421
Videocon d2h 425
Malediwy MediaNet 17065
Nepal Dish Home Nepal 945
Satelita Region Parametry FTA
AsiaSat 6 Azja Południowa , Australia V, 30000, 5/6 NIE
MEASAT-3 Europa Wschodnia , Afryka , Bliski Wschód , Australia H, 32000, 5/6 NIE
ST-2 Azja , Bliski Wschód V, 43975, 2/3 NIE
Insat 4A Bliski Wschód H, 32720, 3/4 NIE
ABS 2 Europa , Azja , Afryka , Bliski Wschód H, 25715, 2/3 NIE
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 22222, 5/6 NIE
Intelsat 17 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 3/4 NIE
Amos 4 Europa , Azja , Bliski Wschód V, 44990, 1/2 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.03 14:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
26.0316:00
25.03 14:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
25.0316:00
24.03 15:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
24.0316:00
23.03 15:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
23.0316:00
22.03 15:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
22.0316:00
21.03 15:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
21.0316:00
23.11 18:00 Rosenborg Trondheim - Real Sociedad (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
23.1119:00
07.10 18:45 Belgia - Bośnia i Hercegowina (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
07.1020:45
06.10 23:00 Urugwaj - Wenezuela (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
07.1001:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznan 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 KGHM Zaglebie Lubin 5 3 0 2 7:6 9
5 Lechia Gdansk 4 2 2 0 4:1 8
6 Korona Kielce 5 2 2 1 7:6 8
7 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
8 Gornik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
9 Wisla Krakow 4 1 2 1 3:3 5
10 Slask Wroclaw 4 1 1 2 5:5 4
11 Miedz Legnica 5 1 1 3 4:8 4
12 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
13 Zaglebie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
14 Wisla Plock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 5 0 2 3 2:7 2
16 Pogon Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round