WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sony ESPN HD, Indie na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Indie
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sonysix.com/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Bangladesz RealVu 1308
Indie Airtel digital TV 243
Asianet Digital 807
Dish TV India 87
NXT Digital 1937
Reliance Digital TV 2630
Siti Cable 481
Sun Direct 970
Tata Sky 421
Videocon d2h 425
Malediwy MediaNet 17065
Nepal Dish Home Nepal 945
Satelita Region Parametry FTA
AsiaSat 6 Azja Południowa , Australia V, 30000, 5/6 NIE
MEASAT-3 Europa Wschodnia , Afryka , Bliski Wschód , Australia H, 32000, 5/6 NIE
ST-2 Azja , Bliski Wschód V, 43975, 2/3 NIE
Insat 4A Azja Południowa H, 32720, 3/4 NIE
ABS 2 Europa , Azja , Afryka , Bliski Wschód H, 25715, 2/3 NIE
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 22222, 5/6 NIE
Intelsat 17 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 3/4 NIE
Amos 4 Bliski Wschód , Ameryka Północna , Europa V, 44990, 1/2 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

20.09 19:00 RB Lipsk - RB Salzburg (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0921:00
20.09 16:55 Olympique Marsylia - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
20.0918:55
19.09 19:00 BSC Young Boys - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
19.0921:00
18.09 19:00 Club Brugge - Borussia Dortmund (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
18.0921:00
26.03 14:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
26.0316:00
25.03 14:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
25.0316:00
24.03 15:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
24.0316:00
23.03 15:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
23.0316:00
22.03 15:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
22.0316:00
21.03 15:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
21.0316:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
3 KGHM Zaglebie Lubin 7 4 1 2 9:6 13
4 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
5 Slask Wroclaw 6 3 1 2 11:7 10
6 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
7 Lechia Gdansk 6 3 0 3 10:9 9
8 Legia Warszawa 5 3 0 2 7:7 9
9 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
10 Wisla Plock 7 2 2 3 8:10 8
11 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
12 Wisla Krakow 6 1 3 2 10:9 6
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 7 1 2 4 9:18 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 7 0 1 6 3:12 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation