WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sony Six, Nepal na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Nepal
Język: angielski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sonysix.com

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Bangladesz RealVu 310
Indie Airtel digital TV 237
Asianet Digital 808
Dish TV India 82
Fastway Cable 606
In Digital 425
Jain Hits 10118
NXT Digital 1763
Reliance Digital TV 511
Sun Direct 971
Tata Sky 419
Videocon d2h 928
Malediwy MediaNet 17051
Nepal Dish Home Nepal 944
Sri Lanka Dish TV Sri Lanka 60136
Satelita Region Parametry FTA
AsiaSat 6 Azja Południowa , Australia V, 30000, 5/6 NIE
AsiaSat 5 Azja V, 40700, 2/3 NIE
SES 8 Azja H, 43000, NIE
NSS 6 Azja , Afryka , Bliski Wschód , Australia H, 43200, 3/4 NIE
MEASAT-3 Europa Wschodnia , Afryka , Bliski Wschód , Australia H, 32000, 5/6 NIE
ST-2 Azja , Bliski Wschód V, 44995, 2/3 NIE
Insat 4A Bliski Wschód H, 32720, 2/3 NIE
ABS 2 Europa , Azja , Afryka , Bliski Wschód H, 25715, 2/3 NIE
Intelsat 20 Europa , Europa Wschodnia , Azja , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 22222, 5/6 NIE
Intelsat 17 Europa , Bliski Wschód , Afryka Północna H, 30000, 3/4 NIE
Amos 4 Europa , Azja , Bliski Wschód V, 44990, 1/2 NIE
Intelsat 902 Europa R, 34286, 8/9 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

01.04 17:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
01.0419:00
30.03 23:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
31.0301:00
30.03 17:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
30.0319:00
29.03 23:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
30.0301:00
29.03 19:00 Turniej ATP w Miami (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
29.0321:00
09.10 16:00 Walia - Gruzja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.1018:00
08.10 18:45 Niemcy - Czechy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznan 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 KGHM Zaglebie Lubin 5 3 0 2 7:6 9
5 Lechia Gdansk 4 2 2 0 4:1 8
6 Korona Kielce 5 2 2 1 7:6 8
7 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
8 Gornik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
9 Wisla Krakow 4 1 2 1 3:3 5
10 Slask Wroclaw 4 1 1 2 5:5 4
11 Miedz Legnica 5 1 1 3 4:8 4
12 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
13 Zaglebie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
14 Wisla Plock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 5 0 2 3 2:7 2
16 Pogon Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round