WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport 1, Czechy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czechy
Język: czeski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sport1tv.cz/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czechy SkyLink 13131
UPC Direct Czech Republic 30302
Słowacja Antik Sat 1213
Satelita Region Parametry FTA
Astra 3B Europa , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 30000, 2/3 NIE
Thor 5 Europa V, 28000, 7/8 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.01 19:30 Czechy - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
17.0120:30
17.01 17:00 Słowacja - Rosja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
17.0118:00
16.01 19:30 Islandia - Holandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
16.0120:30
15.01 19:30 Hiszpania - Szwecja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
15.0120:30
15.01 17:00 Czechy - Bośnia i Hercegowina (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
15.0118:00
14.01 19:30 Portugalia - Islandia (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
14.0120:30
14.01 17:00 Niemcy - Białoruś (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
14.0118:00
13.01 19:30 Norwegia - Słowacja (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0120:30
13.01 17:00 Hiszpania - Czechy (Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Europy
13.0118:00
12.01 19:00 FC Barcelona - Real Madryt (Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii)
Piłka nożna,Superpuchar Hiszpanii
12.0120:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 19 12 5 2 37:13 41
2 Pogoń Szczecin 19 10 7 2 35:16 37
3 Raków Częstochowa 19 10 5 4 36:22 35
4 Radomiak Radom 19 9 8 2 28:16 35
5 Lechia Gdańsk 19 9 6 4 33:23 33
6 Wisła Płock 19 9 2 8 29:26 29
7 Górnik Zabrze 19 8 4 7 27:26 28
8 PGE FKS Stal Mielec 19 7 7 5 26:26 28
9 Cracovia 19 7 5 7 25:26 26
10 Śląsk Wrocław 19 6 6 7 30:30 24
11 Jagiellonia Białystok 19 6 6 7 24:31 24
12 Piast Gliwice 19 6 5 8 26:26 23
13 Wisła Kraków 19 6 3 10 21:30 21
14 Zagłębie Lubin 19 6 2 11 20:36 20
15 Górnik Łęczna 19 4 6 9 19:36 18
16 Warta Poznań 19 3 7 9 14:24 16
17 Legia Warszawa 18 5 0 13 19:30 15
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 18 2 6 10 20:32 12