WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport 1, Czechy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czechy
Język: czeski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sport1tv.cz/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czechy SkyLink 13131
UPC Direct Czech Republic 30302
Słowacja Antik Sat 1213
Satelita Region Parametry FTA
Astra 3B Europa , Bliski Wschód H, 27500, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 4/5 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 28000, 7/8 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.01 19:20 Red Bull Salzburg - Red Bull Monachium (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
16.0120:20
16.01 17:30 Juventus FC - AC Milan (Piłka nożna,Superpuchar Włoch)
Piłka nożna,Superpuchar Włoch
16.0118:30
15.01 16:30 HC Pilzno 1929 - Frölunda Göteborg (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
15.0117:30
14.01 20:00 AS Roma - Virtus Entella (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
14.0121:00
14.01 16:30 Cagliari Calcio - Atalanta Bergamo (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
14.0117:30
13.01 19:45 SSC Napoli - US Sassuolo (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
13.0120:45
13.01 17:00 Inter Mediolan - Benevento Calcio (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
13.0118:00
13.01 14:00 Torino FC - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
13.0115:00
08.01 18:30 Red Bull Monachium - Red Bull Salzburg (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
08.0119:30
08.01 17:00 Frölunda Göteborg - HC Pilzno 1929 (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
08.0118:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round