WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport 1, Izrael na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Izrael
Język: hebrajski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport1.maariv.co.il/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Izrael Yes 53
Satelita Region Parametry FTA
Amos 7 Bliski Wschód , Ameryka Północna , Europa V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

26.10 17:30 Brighton & Hove Albion - West Bromwich Albion (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
26.1018:30
26.10 20:00 Burnley FC - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
26.1021:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

23.10 18:30 Vfb Stuttgart - FC Köln (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
23.1020:30
23.10 00:30 CA Boca Juniors - Caracas FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
22.10 19:00 Tottenham Hotspur - LASK Linz (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1021:00
22.10 16:55 SSC Napoli - AZ Alkmaar (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55
22.10 16:55 Hapoel Be'er Sheva - Slavia Praga (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55
22.10 00:30 Club Bolívar - Club Guaraní (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.1002:30
21.10 18:45 HC PPD Zagrzeb - RK Celje Pivovarna Laško (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.1020:45
21.10 16:45 Aalborg Håndbold - THW Kiel (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
21.1018:45
21.10 00:30 CSD Colo-Colo - Club Jorge Wilstermann (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1002:30
18.10 18:15 Leicester City - Aston Villa FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
18.1020:15

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
3 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
6 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
7 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
8 Lechia Gdansk 7 3 1 3 11:10 10
9 Wisla Krakow 7 2 3 2 13:9 9
10 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
11 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
12 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation