WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport 2, Czechy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czechy
Język: czeski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sport1tv.cz/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czechy Digi TV Czech Republic 30214
SkyLink 5037
UPC Direct Czech Republic 81
Słowacja Antik Sat 1221
Satelita Region Parametry FTA
Astra 3B Europa , Bliski Wschód H, 29500, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 4/5 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 28000, 7/8 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.02 16:00 MOL-Pick Szeged - HC Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
17.0217:00
16.02 16:30 HC Vardar - Telekom Veszprém (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
16.0217:30
09.02 16:30 Telekom Veszprém - FC Barcelona Lassa (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
09.0217:30
06.02 18:00 Rhein-Neckar Löwen - HC Vardar (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
06.0219:00
12.01 19:45 Bologna FC - Juventus FC (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
12.0120:45
12.01 17:00 UC Sampdoria - AC Milan (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
12.0118:00
12.01 14:00 S.S. Lazio - Novara Calcio (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
12.0115:00
04.12 17:00 Skelleftea AIK - HC Pilsen (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
04.1218:00
02.12 11:00 Eliminacje Mistrzostw Europy - losowanie (Piłka nożna,Inne)
Piłka nożna,Inne
02.1212:00
25.11 13:00 Grand Prix Abu Zabi - wyścig (F1)
F1
25.1114:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 22 12 6 4 35:22 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 22 9 6 7 24:22 33
9 KGHM Zaglebie Lubin 22 9 3 10 36:33 30
10 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 22 5 6 11 21:41 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round