WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport 2, Czechy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czechy
Język: czeski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sport1tv.cz/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czechy Digi TV Czech Republic 30214
SkyLink 5037
UPC Direct Czech Republic 81
Słowacja Antik Sat 1221
Satelita Region Parametry FTA
Astra 3B Europa , Bliski Wschód H, 29500, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 4/5 NIE
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 28000, 7/8 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

29.09 16:45 Telekom Veszprém - Barça (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.0918:45
29.09 18:45 SG Flensburg-Handewitt - Paris Saint-Germain Handball (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
29.0920:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.09 12:00 Grand Prix Rosji - wyścig (F1)
F1
26.0914:00
16.09 16:45 Dinamo Zagrzeb - West Ham United (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
16.0918:45
15.09 18:45 HC PPD Zagrzeb - Aalborg Håndbold (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.0920:45
15.09 16:45 Montpellier HB - MOL-Pick Szeged (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
15.0918:45
12.09 18:30 Red Bull Salzburg - JKH GKS Jastrzębie (Hokej,Liga Mistrzów)
Hokej,Liga Mistrzów
12.0920:30
12.09 13:00 Grand Prix Włoch - wyścig (F1)
F1
12.0915:00
08.09 18:45 Islandia - Niemcy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
08.0920:45
07.09 18:45 Francja - Finlandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
07.0920:45
05.09 18:45 Hiszpania - Gruzja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
05.0920:45
05.09 16:00 Anglia - Andora (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
05.0918:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 9 5 3 1 18:6 18
2 Śląsk Wrocław 9 4 5 0 14:8 17
3 Lechia Gdańsk 9 4 4 1 15:8 16
4 Pogoń Szczecin 9 4 4 1 12:7 16
5 Zagłębie Lubin 8 5 0 3 11:12 15
6 Raków Częstochowa 7 4 2 1 14:11 14
7 Jagiellonia Białystok 9 3 3 3 10:11 12
8 PGE FKS Stal Mielec 9 3 2 4 8:13 11
9 Wisła Kraków 9 3 2 4 13:15 11
10 Wisła Płock 9 3 1 5 15:13 10
11 Radomiak Radom 8 2 4 2 8:7 10
12 Piast Gliwice 8 3 1 4 10:10 10
13 Górnik Zabrze 8 3 1 4 9:12 10
14 Legia Warszawa 7 3 0 4 9:9 9
15 Cracovia 8 2 3 3 9:13 9
16 Warta Poznań 9 1 4 4 8:10 7
17 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 8 1 3 4 9:12 6
18 Górnik Łęczna 9 1 2 6 7:22 5
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation