WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport 2, Izrael na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Izrael
Język: hebrajski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport1.maariv.co.il/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Izrael Yes 54
Satelita Region Parametry FTA
Amos 7 Bliski Wschód , Ameryka Północna , Europa V, 27500, 3/4 NIE
Amos 3 Bliski Wschód , Ameryka Północna , Europa V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.10 00:30 CA Peñarol - Athletico Paranaense (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.1002:30
22.10 16:55 Rapid Wiedeń - Arsenal FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.10 16:00 Schalke 04 Gelsenkirchen - Union Berlin (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.1018:00
18.10 13:30 FC Köln - Eintracht Frankfurt (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
18.1015:30
14.10 18:45 Portugalia - Szwecja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
14.10 00:00 Peru - Brazylia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
14.1002:00
13.10 20:00 Boliwia - Argentyna (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
13.1022:00
11.10 18:45 Szkocja - Słowacja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1020:45
11.10 16:00 Chorwacja - Szwecja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1018:00
10.10 00:30 Brazylia - Boliwia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
10.1002:30
09.10 00:10 Argentyna - Ekwador (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.1002:10
08.10 18:45 Norwegia - Serbia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.1020:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 7 5 1 1 18:8 16
2 Gornik Zabrze 7 4 1 2 13:8 13
3 KGHM Zaglebie Lubin 7 4 1 2 9:6 13
4 Jagiellonia 6 3 2 1 8:6 11
5 Slask Wroclaw 6 3 1 2 11:7 10
6 Pogon Szczecin 5 3 1 1 6:4 10
7 Lechia Gdansk 6 3 0 3 10:9 9
8 Legia Warszawa 5 3 0 2 7:7 9
9 Lech Poznan 6 2 2 2 12:10 8
10 Wisla Plock 7 2 2 3 8:10 8
11 Warta Poznan 6 2 1 3 5:5 7
12 Wisla Krakow 6 1 3 2 10:9 6
13 Cracovia 7 2 4 1 10:10 5
14 Podbeskidzie B-B 7 1 2 4 9:18 5
15 PGE FKS Stal Mielec 7 1 2 4 7:17 5
16 Piast Gliwice 7 0 1 6 3:12 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation