WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport 2 Hungary, Węgry na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Węgry
Język: węgierski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sport1tv.hu/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Węgry Digi TV 2620
T-Home 1508
UPC Direkt 81
Satelita Region Parametry FTA
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 28000, 7/8 NIE
Intelsat 10-02 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE
Amos 3 Europa , Ameryka Północna , Bliski Wschód V, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.03 19:45 Francja - Islandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
25.0320:45
24.03 19:45 Holandia - Niemcy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
24.0320:45
24.03 17:00 Izrael - Austria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
24.0318:00
24.03 14:00 Walia - Słowacja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
24.0315:00
23.03 19:45 Hiszpania - Norwegia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
23.0320:45
23.03 17:00 Szwecja - Rumunia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
23.0318:00
23.03 14:00 Gruzja - Szwajcaria (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
23.0315:00
22.03 19:45 Mołdawia - Francja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
22.0320:45
20.03 19:45 Walia - Trynidad i Tobago (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
20.0320:45
17.03 19:30 Milwaukee Bucks - Philadelphia 76ers (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
17.0320:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round