WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport 2 Hungary, Węgry na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Węgry
Język: węgierski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sport1tv.hu/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Węgry Digi TV 2620
T-Home 1508
UPC Direkt 81
Satelita Region Parametry FTA
Thor 6 Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 28000, 7/8 NIE
Intelsat 10-02 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Azja , Afryka H, 27500, 3/4 NIE
Amos 3 Bliski Wschód , Ameryka Północna , Europa V, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.07 20:00 Dereck Chisora - Artur Szpilka (Boks)
Boks
20.0722:00
20.07 21:00 David Allen - David Price (Boks)
Boks
20.0723:00
20.07 22:00 Dillian Whyte - Oscar Rivas (Boks)
Boks
21.0700:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

08.07 16:00 Mali - Wybrzeże Kości Słoniowej (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
08.0718:00
07.07 19:00 Algieria - Gwinea (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
07.0721:00
06.07 19:00 Egipt - RPA (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
06.0721:00
06.07 16:00 Nigeria - Kamerun (Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki)
Piłka nożna,Puchar Narodów Afryki
06.0718:00
24.06 23:00 Ekwador - Japonia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
25.0601:00
23.06 19:00 Kolumbia - Paragwaj (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
23.0621:00
22.06 19:00 Boliwia - Wenezuela (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
22.0621:00
21.06 18:00 Conor Benn - Jussi Koivula (Boks)
Boks
21.0620:00
11.06 18:45 Niemcy - Estonia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0620:45
10.06 18:45 Polska - Izrael (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0620:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round