WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport 3, Izrael na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Izrael
Język: hebrajski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sport1.maariv.co.il

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Izrael Yes
Satelita Region Parametry FTA
Amos 4 Bliski Wschód , Ameryka Północna , Europa V, 30000, 2/3 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.08 13:30 Borussia Dortmund - Werder Brema (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
20.0815:30
21.08 16:30 Empoli FC - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.0818:30
21.08 18:45 Bologna FC - Hellas Werona (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
21.0820:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.08 17:00 FC Vizela - FC Porto (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
14.0819:00
14.08 15:30 Bayern Monachium - Vfl Wolfsburg (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
14.0817:30
14.08 13:30 FSV Mainz 05 - Union Berlin (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
14.0815:30
13.08 16:30 Schalke 04 Gelsenkirchen - Borussia M'gladbach (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
13.0818:30
13.08 13:30 TSG Hoffenheim - Vfl Bochum (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
13.0815:30
06.08 19:00 Empoli FC - SPAL 2013 (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
06.0821:00
06.08 13:30 Borussia M'gladbach - TSG Hoffenheim (Piłka nożna,Bundesliga)
Piłka nożna,Bundesliga
06.0815:30
31.07 13:30 1. FC Kaiserslautern - SC Freiburg (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
31.0715:30
31.07 11:00 Bremer SV - Schalke 04 Gelsenkirchen (Piłka nożna,Puchar Niemiec)
Piłka nożna,Puchar Niemiec
31.0713:00
30.07 22:00 SC Corinthians Paulista - Botafogo FR (Piłka nożna,Brasileirão)
Piłka nożna,Brasileirão
31.0700:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisła Płock 5 4 1 0 16:4 13
2 PGE FKS Stal Mielec 5 3 1 1 10:5 10
3 Pogoń Szczecin 5 3 1 1 8:6 10
4 Legia Warszawa 5 3 1 1 7:5 10
5 Cracovia 5 3 0 2 7:3 9
6 Radomiak Radom 5 2 2 1 8:7 8
7 Śląsk Wrocław 5 2 2 1 4:4 8
8 Zagłębie Lubin 5 2 2 1 3:3 8
9 Raków Częstochowa 4 2 1 1 6:5 7
10 Korona Kielce 5 2 1 2 5:5 7
11 Jagiellonia Białystok 6 2 1 3 7:8 7
12 Górnik Zabrze 4 2 0 2 5:5 6
13 Warta Poznań 5 2 0 3 4:8 6
14 Widzew Łódź 5 1 1 3 6:7 4
15 Piast Gliwice 4 1 0 3 1:5 3
16 Lechia Gdańsk 4 1 0 3 4:10 3
17 Lech Poznań 4 0 1 3 2:7 1
18 Miedź Legnica 5 0 1 4 4:10 1