WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport 5 Israel, Izrael na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Izrael
Język: hebrajski
Strona www: http://www.sport5.co.il/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Izrael Hot 55
Yes 55
Satelita Region Parametry FTA
Amos 2 Europa , Bliski Wschód V, 27500, 3/4 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sport 5 VOD darmowa Cały świat nie

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.01 19:45 Lille OSC - Amiens SC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
18.0120:45
19.01 16:00 Paris Saint-Germain - EA Guingamp (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
19.0117:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.01 20:00 AS Saint-Etienne - Olympique Marsylia (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.0121:00
16.01 18:00 AS Monaco - OGC Nice (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
16.0119:00
12.01 16:00 Amiens SC - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
12.0117:00
11.01 19:45 Olympique Lyon - Stade de Reims (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
11.0120:45
11.01 17:00 CSKA Moskwa - Maccabi Fox Tel Awiw (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
11.0118:00
09.01 19:05 Maccabi Fox Tel Awiw - Buducnost VOLI Podgorica (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
09.0120:05
08.01 19:00 Olympiakos Pireus - Kirolbet Baskonia (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
08.0120:00
03.01 19:45 Real Madryt - Maccabi Fox Tel Awiw (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
03.0120:45
19.12 19:05 Maccabi Fox Tel Awiw - Chimki Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
19.1220:05
17.12 11:00 Losowanie, Liga Mistrzów (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
17.1212:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round