WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport TV1, Portugalia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Portugalia
Język: portugalski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sporttv.pt/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Portugalia Cabovisão 40
MEO 20
NOS 20
Optimus Clix 20
Vodafone TV Net Voz 20
ZON TV 20
Satelita Region Parametry FTA
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

16.06 19:00 Paragwaj - Katar (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
16.0621:00
16.06 22:00 Urugwaj - Ekwador (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
17.0600:00
17.06 23:00 Japonia - Chile (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
18.0601:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.06 20:00 Portugalia - Chiny (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
14.0622:00
14.06 17:00 Brazylia - Serbia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
14.0619:00
11.06 18:45 Niemcy - Estonia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0620:45
11.06 16:00 Azerbejdżan - Słowacja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0618:00
11.06 14:00 Kazachstan - San Marino (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
11.0616:00
11.06 01:00 Toronto Raptors - Golden State Warriors (Koszykówka,NBA)
Koszykówka,NBA
11.0603:00
10.06 18:45 Hiszpania - Szwecja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0620:45
09.06 18:45 Portugalia - Holandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
09.0620:45
09.06 13:00 Szwajcaria - Anglia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
09.0615:00
08.06 18:45 Białoruś - Niemcy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
08.0620:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round