WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport TV1, Portugalia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Portugalia
Język: portugalski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sporttv.pt/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Portugalia Cabovisão 40
MEO 20
NOS 20
Optimus Clix 20
Vodafone TV Net Voz 20
ZON TV 20
Satelita Region Parametry FTA
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.07 01:00 ACF Fiorentina - Chivas de Guadalajara (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
17.0703:00
17.07 10:00 Newcastle United - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League Asia Trophy)
Piłka nożna,Premier League Asia Trophy
17.0712:00
17.07 12:30 Manchester City - West Ham United (Piłka nożna,Premier League Asia Trophy)
Piłka nożna,Premier League Asia Trophy
17.0714:30
18.07 03:00 Arsenal FC - Bayern Monachium (Piłka nożna,International Champions Cup)
Piłka nożna,International Champions Cup
18.0705:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.07 22:30 New York RB - New York City (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
15.0700:30
14.07 19:55 Seattle Sounders FC - Atlanta United (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
14.0721:55
13.07 13:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
13.0715:00
13.07 01:00 USA - Rosja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
13.0703:00
12.07 22:00 Brazylia - Iran (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
13.0700:00
12.07 12:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
12.0714:00
12.07 01:00 Rosja - Francja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
12.0703:00
11.07 22:00 Iran - Polska (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
12.0700:00
11.07 12:00 Wimbledon (Tenis,Wimbledon)
Tenis,Wimbledon
11.0714:00
11.07 00:30 USA - Francja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
11.0702:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Arka Gdynia 0 0 0 0 0:0 0
2 Cracovia 0 0 0 0 0:0 0
3 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
4 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
5 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
6 Korona Kielce 0 0 0 0 0:0 0
7 LKS Lodz 0 0 0 0 0:0 0
8 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
9 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
10 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
11 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
12 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
13 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
14 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
16 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
Championship Round
Relegation Round