WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport TV2, Portugalia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Portugalia
Język: portugalski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sporttv.pt/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Portugalia Cabovisão 41
MEO 21
NOS 21
Optimus Clix 21
Vodafone TV Net Voz 21
ZON TV 21
Satelita Region Parametry FTA
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.03 19:45 Francja - Islandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
25.0320:45
24.03 19:45 Irlandia Północna - Białoruś (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
24.0320:45
24.03 17:00 San Marino - Szkocja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
24.0318:00
23.03 23:30 New York Red Bulls - Orlando City SC (Piłka nożna,Major League Soccer)
Piłka nożna,Major League Soccer
24.0300:30
23.03 19:45 Włochy - Finlandia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
23.0320:45
23.03 17:00 Szwecja - Rumunia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
23.0318:00
22.03 19:45 Anglia - Czechy (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
22.0320:45
21.03 19:45 Holandia - Białoruś (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
21.0320:45
20.03 19:45 Walia - Trynidad i Tobago (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
20.0320:45
17.03 19:30 AC Milan - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
17.0320:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round