WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport TV2, Portugalia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Portugalia
Język: portugalski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sporttv.pt/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Portugalia Cabovisão 41
MEO 21
NOS 21
Optimus Clix 21
Vodafone TV Net Voz 21
ZON TV 21
Satelita Region Parametry FTA
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.10 13:00 Everton FC - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
17.1015:00
17.10 15:30 Newcastle United - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
17.1017:30
18.10 18:45 Venezia FC - ACF Fiorentina (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.1020:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.10 23:30 Argentyna - Peru (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
15.1001:30
14.10 21:00 Kolumbia - Ekwador (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
14.1023:00
14.10 18:45 Paris Saint-Germain Handball - HC Motor Zaporoże (Piłka ręczna,Liga Mistrzów)
Piłka ręczna,Liga Mistrzów
14.1020:45
12.10 18:00 ATP 1000 BNP Paribas Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
12.1020:00
11.10 18:45 Holandia - Gibraltar (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
11.1020:45
11.10 18:00 ATP 1000 BNP Paribas Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
11.1020:00
11.10 00:00 Chile - Paragwaj (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
11.1002:00
10.10 21:00 Kolumbia - Brazylia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
10.1023:00
09.10 18:45 Luksemburg - Serbia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
09.1020:45
09.10 18:00 ATP 1000 BNP Paribas Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
09.1020:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 10 6 3 1 22:6 21
2 Lechia Gdańsk 10 5 4 1 18:9 19
3 Pogoń Szczecin 10 5 4 1 16:8 19
4 Raków Częstochowa 9 5 3 1 19:13 18
5 Śląsk Wrocław 10 4 5 1 14:12 17
6 Jagiellonia Białystok 10 4 3 3 11:11 15
7 Zagłębie Lubin 9 5 0 4 11:13 15
8 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
9 Górnik Zabrze 9 4 1 4 13:14 13
10 Cracovia 10 3 4 3 16:18 13
11 Radomiak Radom 10 2 6 2 11:10 12
12 PGE FKS Stal Mielec 10 3 3 4 11:16 12
13 Wisła Kraków 10 3 2 5 13:16 11
14 Wisła Płock 10 3 1 6 17:17 10
15 Legia Warszawa 8 3 0 5 10:12 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 9 1 4 4 10:13 7
17 Warta Poznań 10 1 4 5 8:13 7
18 Górnik Łęczna 11 1 3 7 9:27 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation