WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport TV3, Portugalia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Portugalia
Język: portugalski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sporttv.pt/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Portugalia MEO 22
NOS 22
Satelita Region Parametry FTA
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.08 18:30 Atalanta Bergamo - Frosinone Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0820:30
19.08 18:30 AC Milan - Genoa CFC (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0820:30
19.08 16:00 Torino - AS Roma (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
19.0818:00
18.08 16:00 Chievo Werona - Juventus (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
18.0818:00
18.08 13:30 SV Drochtersen/Assel - Bayern Monachium (Piłka nożna,DFB Pokal)
Piłka nożna,DFB Pokal
18.0815:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.08 18:30 Eintracht Frankfurt - Bayern Monachium (Piłka nożna,Superpuchar Niemiec)
Piłka nożna,Superpuchar Niemiec
12.0820:30
11.08 14:00 Schalke 04 Gelsenkirchen - AC Fiorentina (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
11.0816:00
08.08 00:45 Estudiantes de La Plata - Grêmio (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
08.0802:45
07.08 22:30 CA Peñarol - Atlético Paranaense (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
08.0800:30
03.08 00:45 Fluminense - Defensor Sporting (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
03.0802:45
02.08 22:30 São Paulo - Colón (Piłka nożna,Copa Sudamericana)
Piłka nożna,Copa Sudamericana
03.0800:30
18.07 16:30 FC Sion - Inter Mediolan (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
18.0718:30
27.05 19:00 Toulouse - Ajaccio AC (Piłka nożna,Ligue 1)
Piłka nożna,Ligue 1
27.0521:00
20.05 18:45 Lazio Rzym - Inter Mediolan (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0520:45
20.05 16:00 SSC Napoli - Crotone (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
20.0518:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 4 4 0 0 9:1 12
2 Jagiellonia 4 3 0 1 5:1 9
3 Piast Gliwice 4 3 0 1 7:5 9
4 Lechia Gdańsk 4 2 2 0 4:1 8
5 Korona Kielce 4 2 1 1 6:5 7
6 Legia Warszawa 4 2 1 1 6:5 7
7 Górnik Zabrze 4 1 3 0 6:4 6
8 KGHM Zagłębie Lubin 4 2 0 2 6:6 6
9 Wisła Kraków 4 1 2 1 3:3 5
10 Śląsk Wrocław 4 1 1 2 5:5 4
11 Arka Gdynia 4 0 3 1 1:3 3
12 Zagłębie Sosnowiec 4 1 0 3 5:8 3
13 Miedź Legnica 4 1 0 3 3:7 3
14 Wisła Płock 4 0 2 2 4:6 2
15 Cracovia 4 0 2 2 2:6 2
16 Pogoń Szczecin 4 0 1 3 1:7 1
Championship Round
Relegation Round