WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport TV5, Portugalia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Portugalia
Język: portugalski
Program tv: zobacz online
Strona www: https://www.sporttv.pt/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Portugalia MEO 24
NOS 23
Satelita Region Parametry FTA
Hispasat 30W-5 Europa , Ameryka Północna , Ameryka Południowa , Afryka Północna H, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

30.10 13:00 Erste Bank Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
30.1014:00
31.10 16:45 Włochy - Anglia (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
31.1017:45
31.10 20:05 Francja - Irlandia (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
31.1021:05
02.11 19:45 Hellas Werona - Benevento Calcio (Piłka nożna,Serie A)
Piłka nożna,Serie A
02.1120:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

25.10 15:00 - (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
25.1016:00
24.10 14:30 Irlandia - Włochy (Rugby,Puchar Sześciu Narodów)
Rugby,Puchar Sześciu Narodów
24.1016:30
23.10 19:00 FC Barcelona - Real Madryt (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
23.1021:00
22.10 19:00 Leicester City - Zoria Ługańsk (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1021:00
22.10 16:55 Standard Liège - Rangers FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
22.1018:55
14.10 18:45 Chorwacja - Francja (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
14.1020:45
13.10 20:00 Boliwia - Argentyna (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
13.1022:00
11.10 16:00 Norwegia - Rumunia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.1018:00
08.10 19:00 Anglia - Walia (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
08.1021:00
07.10 19:10 Francja - Ukraina (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
07.1021:10

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Rakow Czestochowa 8 6 1 1 20:9 19
2 Gornik Zabrze 8 5 1 2 14:8 16
3 KGHM Zaglebie Lubin 8 4 2 2 10:7 14
4 Slask Wroclaw 8 4 1 3 13:9 13
5 Lechia Gdansk 8 4 1 3 14:11 13
6 Legia Warszawa 7 4 1 2 9:8 13
7 Pogon Szczecin 6 3 2 1 6:4 11
8 Jagiellonia 7 3 2 2 8:7 11
9 Wisla Krakow 8 2 3 3 14:12 9
10 Lech Poznan 7 2 3 2 13:11 9
11 Wisla Plock 8 2 3 3 10:12 9
12 Warta Poznan 7 2 1 4 5:6 7
13 Cracovia 8 2 5 1 11:11 6
14 PGE FKS Stal Mielec 8 1 2 5 8:19 5
15 Podbeskidzie B-B 8 1 2 5 9:21 5
16 Piast Gliwice 8 0 2 6 5:14 2
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation