WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sport1 Germany , Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sport1.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Niemcy HD+ 5505
KabelKiosk 234
Sky Deutschland 290
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1KR Europa Środkowa H, 22000, 3/4 NIE
Astra 1M Europa , Europa Środkowa , Europa Wschodnia V, 27500, 3/4 TAK
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
Sport1 TV Stream darmowa Niemcy , Austria , Szwajcaria nie

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.10 17:00 Vfl Wolfsburg - Atlético Madrid Femenino (Piłka nożna,Liga Mistrzyń)
Piłka nożna,Liga Mistrzyń
17.1019:00
12.08 13:30 SC Freiburg - Real Sociedad (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
12.0815:30
11.08 19:30 Valencia CF - Bayer Leverkusen (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
11.0821:30
11.08 17:30 Vfl Wolfsburg - SSC Napoli (Piłka nożna,Towarzyski)
Piłka nożna,Towarzyski
11.0819:30
17.06 12:50 Niemcy - Rosja (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
17.0614:50
16.06 13:50 Niemcy - Argentyna (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
16.0615:50
15.06 15:50 Niemcy - Japonia (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
15.0617:50
14.06 18:15 Niemcy - Holandia (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
14.0620:15
12.06 18:25 Niemcy - Chiny (kobiety) (Siatkówka,Liga Narodów)
Siatkówka,Liga Narodów
12.0620:25
06.06 18:00 Niemcy - Norwegia (Piłka ręczna,Towarzyski)
Piłka ręczna,Towarzyski
06.0620:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 12 7 2 3 19:14 23
2 Lechia Gdansk 12 6 4 2 21:14 22
3 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
4 Piast Gliwice 12 6 3 3 18:16 21
5 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
6 Lech Poznan 12 6 2 4 19:15 20
7 Korona Kielce 12 5 4 3 16:14 19
8 Arka Gdynia 12 4 5 3 14:12 17
9 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
10 Pogon Szczecin 12 3 4 5 14:15 13
11 Slask Wroclaw 12 3 3 6 17:17 12
12 Miedz Legnica 12 3 3 6 16:23 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Zaglebie Sosnowiec 12 2 4 6 18:25 10
15 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round