WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

sportdeutschland.tv, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportdeutschland.tv/

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
sportdeutschland.tv darmowa Cały świat tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

19.12 16:30 Francja - Norwegia (kobiety) (finał) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
19.1217:30
19.12 13:30 Dania - Hiszpania (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
19.1214:30
17.12 19:30 Norwegia - Hiszpania (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.1220:30
17.12 16:30 Francja - Dania (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
17.1217:30
15.12 19:30 Francja - Szwecja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.1220:30
15.12 16:30 Angola - Słowacja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.1217:30
15.12 16:30 Norwegia - Rosja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.1217:30
15.12 14:00 Kamerun - Tunezja (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.1215:00
15.12 11:30 Uzbekistan - Paragwaj (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
15.1212:30
14.12 19:30 Hiszpania - Niemcy (kobiety) (Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata)
Piłka ręczna,Mistrzostwa Świata
14.1220:30
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 19 12 5 2 37:13 41
2 Pogoń Szczecin 19 10 7 2 35:16 37
3 Raków Częstochowa 19 10 5 4 36:22 35
4 Radomiak Radom 19 9 8 2 28:16 35
5 Lechia Gdańsk 19 9 6 4 33:23 33
6 Wisła Płock 19 9 2 8 29:26 29
7 Górnik Zabrze 19 8 4 7 27:26 28
8 PGE FKS Stal Mielec 19 7 7 5 26:26 28
9 Cracovia 19 7 5 7 25:26 26
10 Śląsk Wrocław 19 6 6 7 30:30 24
11 Jagiellonia Białystok 19 6 6 7 24:31 24
12 Piast Gliwice 19 6 5 8 26:26 23
13 Wisła Kraków 19 6 3 10 21:30 21
14 Zagłębie Lubin 19 6 2 11 20:36 20
15 Górnik Łęczna 19 4 6 9 19:36 18
16 Warta Poznań 19 3 7 9 14:24 16
17 Legia Warszawa 18 5 0 13 19:30 15
18 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 18 2 6 10 20:32 12