WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

sportdigital, Szwajcaria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwajcaria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sportdigital.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Niemcy KabelKiosk 20207
Sky Deutschland 288
Telekom Entertain 268
Unitymedia 306
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa H, 23500, 2/3 NIE
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
sportdigital Live płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

11.11 19:00 CA Boca Juniors - CA River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
11.1120:00
01.11 00:45 SE Palmeiras - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
01.1101:45
31.10 00:45 Grêmio FB Porto Alegre - CA River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
31.1001:45
25.10 00:45 CA Boca Juniors - SE Palmeiras (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.1002:45
24.10 00:45 CA River Plate - Grêmio FB Porto Alegre (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
24.1002:45
05.10 00:45 Cruzeiro EC - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
05.1002:45
02.10 22:30 CA River Plate - CA Independiente (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
03.1000:30
21.09 00:45 CSD Colo-Colo - SE Palmeiras (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.0902:45
20.09 00:45 CA Boca Juniors - Cruzeiro EC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0902:45
19.09 22:30 CA Independiente - CA River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0900:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 15 9 4 2 25:15 31
2 Jagiellonia 15 8 4 3 26:18 28
3 Legia Warszawa 15 7 5 3 25:18 26
4 Wisla Krakow 15 7 4 4 28:19 25
5 Piast Gliwice 15 7 4 4 21:18 25
6 Korona Kielce 15 7 4 4 18:15 25
7 Pogon Szczecin 15 6 4 5 22:18 22
8 Lech Poznan 15 6 3 6 21:21 21
9 Arka Gdynia 15 5 5 5 21:17 20
10 Wisla Plock 15 4 6 5 23:24 18
11 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 2 8 22:26 17
12 Slask Wroclaw 15 4 4 7 24:22 16
13 Cracovia 15 3 5 7 11:18 14
14 Gornik Zabrze 15 2 7 6 15:25 13
15 Miedz Legnica 15 3 4 8 16:32 13
16 Zaglebie Sosnowiec 15 2 5 8 21:33 11
Championship Round
Relegation Round