WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

sportdigital, Szwajcaria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Szwajcaria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sportdigital.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Niemcy KabelKiosk 20207
Sky Deutschland 288
Telekom Entertain 268
Unitymedia 306
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa H, 23500, 2/3 NIE
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
sportdigital Live płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.11 20:15 Benfica Lizbona - Vitoria Setubal (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
26.1121:15
26.11 18:00 Paços de Ferreira - Sporting Lizbona (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
26.1119:00
25.11 18:45 Groningen - Feyenoord Rotterdam (Piłka nożna,Eredivisie)
Piłka nożna,Eredivisie
25.1119:45
25.11 12:30 Barnsley - Leeds United (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
25.1113:30
05.11 15:45 PSV Eindhoven - Twente Enschede (Piłka nożna,Eredivisie)
Piłka nożna,Eredivisie
05.1116:45
05.11 11:30 ADO Den Haag - Feyenoord Rotterdam (Piłka nożna,Eredivisie)
Piłka nożna,Eredivisie
05.1112:30
04.11 20:30 FC Porto - Belenenses (Piłka nożna,Primeira Liga)
Piłka nożna,Primeira Liga
04.1121:30
04.11 17:30 Brentford - Leeds United (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
04.1118:30
28.10 16:30 Roda Kerkrade - Feyenoord Rotterdam (Piłka nożna,Eredivisie)
Piłka nożna,Eredivisie
28.1018:30
28.10 14:00 Cardiff City - Millwall (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
28.1016:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Mistrzostwa Świata 2018

Grupa A - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Urugwaj 3 3 0 0 5:0 9
2 Rosja 3 2 0 1 8:4 6
3 Arabia Saudyjska 3 1 0 2 2:7 3
4 Egipt 3 0 0 3 2:6 0
Next Round
Grupa B - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Hiszpania 3 1 2 0 6:5 5
2 Portugalia 3 1 2 0 5:4 5
3 Iran 3 1 1 1 2:2 4
4 Maroko 3 0 1 2 2:4 1
Next Round
Grupa C - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Francja 3 2 1 0 3:1 7
2 Dania 3 1 2 0 2:1 5
3 Peru 3 1 0 2 2:2 3
4 Australia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa D - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Chorwacja 3 3 0 0 7:1 9
2 Argentyna 3 1 1 1 3:5 4
3 Nigeria 3 1 0 2 3:4 3
4 Islandia 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa E - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Brazylia 3 2 1 0 5:1 7
2 Szwajcaria 3 1 2 0 5:4 5
3 Serbia 3 1 0 2 2:4 3
4 Kostaryka 3 0 1 2 2:5 1
Next Round
Grupa F - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Szwecja 3 2 0 1 5:2 6
2 Meksyk 3 2 0 1 3:4 6
3 Korea Południowa 3 1 0 2 3:3 3
4 Niemcy 3 1 0 2 2:4 3
Next Round
Grupa G - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Belgia 3 3 0 0 9:2 9
2 Anglia 3 2 0 1 8:3 6
3 Tunezja 3 1 0 2 5:8 3
4 Panama 3 0 0 3 2:11 0
Next Round
Grupa H - Faza grupowa
M Z R P B Pkt
1 Kolumbia 3 2 0 1 5:2 6
2 Japonia 3 1 1 1 4:4 4
3 Senegal 3 1 1 1 4:4 4
4 Polska 3 1 0 2 2:5 3
Next Round