WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

sportdigital, Austria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Austria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sportdigital.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Austria AustriaSat 12895
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 23500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
sportdigital Live płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

09.12 19:30 CA River Plate - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.1220:30
11.11 19:00 CA Boca Juniors - CA River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
11.1120:00
01.11 00:45 SE Palmeiras - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
01.1101:45
31.10 00:45 Grêmio FB Porto Alegre - CA River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
31.1001:45
25.10 00:45 CA Boca Juniors - SE Palmeiras (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
25.1002:45
24.10 00:45 CA River Plate - Grêmio FB Porto Alegre (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
24.1002:45
05.10 00:45 Cruzeiro EC - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
05.1002:45
02.10 22:30 CA River Plate - CA Independiente (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
03.1000:30
21.09 00:45 CSD Colo-Colo - SE Palmeiras (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.0902:45
20.09 00:45 CA Boca Juniors - Cruzeiro EC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0902:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 18 9 6 3 29:18 33
3 Jagiellonia 18 9 5 4 33:24 32
4 Piast Gliwice 18 8 6 4 26:20 30
5 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
6 Pogon Szczecin 18 8 4 6 25:21 28
7 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
8 Wisla Krakow 18 7 5 6 31:27 26
9 Arka Gdynia 18 6 5 7 26:24 23
10 Cracovia 18 5 6 7 16:19 21
11 KGHM Zaglebie Lubin 18 6 3 9 26:30 21
12 Wisla Plock 18 4 7 7 26:32 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 18 3 7 8 22:32 16
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round