WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

sportdigital, Austria na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Austria
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sportdigital.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Austria AustriaSat 12895
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa H, 23500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
sportdigital Live płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

05.10 00:45 Cruzeiro EC - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
05.1002:45
02.10 22:30 CA River Plate - CA Independiente (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
03.1000:30
21.09 00:45 CSD Colo-Colo - SE Palmeiras (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
21.0902:45
20.09 00:45 CA Boca Juniors - Cruzeiro EC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0902:45
19.09 22:30 CA Independiente - CA River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
20.0900:30
30.08 00:45 SC Corinthians Paulista - CSD Colo-Colo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
30.0802:45
28.08 22:30 Santos FC - CA Independiente (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
29.0800:30
22.08 00:45 CA Independiente - Santos FC (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
22.0802:45
09.08 00:45 CSD Colo-Colo - Corinthians (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
09.0802:45
08.08 00:45 Estudiantes de La Plata - Grêmio Porto Alegre (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
08.0802:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Jagiellonia 12 7 2 3 19:14 23
2 Lechia Gdansk 12 6 4 2 21:14 22
3 Legia Warszawa 11 6 3 2 16:12 21
4 Piast Gliwice 12 6 3 3 18:16 21
5 Wisla Krakow 11 6 2 3 20:10 20
6 Lech Poznan 12 6 2 4 19:15 20
7 Korona Kielce 12 5 4 3 16:14 19
8 Arka Gdynia 12 4 5 3 14:12 17
9 KGHM Zaglebie Lubin 11 5 1 5 17:17 16
10 Pogon Szczecin 12 3 4 5 14:15 13
11 Slask Wroclaw 12 3 3 6 17:17 12
12 Miedz Legnica 12 3 3 6 16:23 12
13 Wisla Plock 11 2 4 5 14:20 10
14 Zaglebie Sosnowiec 12 2 4 6 18:25 10
15 Gornik Zabrze 11 1 6 4 11:17 9
16 Cracovia 11 1 4 6 8:17 7
Championship Round
Relegation Round