WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

sportdigital, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sportdigital.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Austria AustriaSat 12895
Niemcy KabelKiosk 20207
Sky Deutschland 288
Telekom Entertain 268
Unitymedia 306
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa H, 23500, 2/3 NIE
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
sportdigital Live płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.11 20:00 CA River Plate - CR Flamengo (finał) (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1121:00
24.11 16:30 Śląsk Wrocław - Wisła Kraków (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
24.1117:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

08.11 19:30 Piast Gliwice - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
08.1120:30
25.10 16:00 Cracovia - Pogoń Szczecin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
25.1018:00
24.10 00:30 CR Flamengo - Grêmio FB Porto Alegre (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
24.1002:30
23.10 00:30 CA Boca Juniors - CA River Plate (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
23.1002:30
18.10 16:00 KGHM Zagłębie Lubin - Pogoń Szczecin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
18.1018:00
05.10 18:00 Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
05.1020:00
03.10 00:30 Grêmio FB Porto Alegre - CR Flamengo (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
03.1002:30
02.10 00:30 CA River Plate - CA Boca Juniors (Piłka nożna,Copa Libertadores)
Piłka nożna,Copa Libertadores
02.1002:30
30.09 16:00 Zagłębie Lubin - ŁKS Łódź (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
30.0918:00
20.09 18:30 Lech Poznań - Jagiellonia Białystok (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
20.0920:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 15 9 2 4 28:14 29
2 Piast Gliwice 15 8 4 3 19:11 28
3 Pogon Szczecin 15 8 4 3 17:12 28
4 Cracovia 15 8 3 4 22:14 27
5 Slask Wroclaw 15 7 6 2 21:14 27
6 Wisla Plock 15 8 2 5 20:22 26
7 Jagiellonia 15 6 5 4 25:20 23
8 Lechia Gdansk 15 5 6 4 17:15 21
9 Lech Poznan 15 5 5 5 24:18 20
10 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 4 6 25:23 19
11 Rakow Czestochowa 15 6 1 8 17:21 19
12 Gornik Zabrze 15 3 7 5 14:19 16
13 Arka Gdynia 15 3 4 8 12:23 13
14 Korona Kielce 15 3 3 9 7:19 12
15 LKS Lodz 15 3 2 10 15:26 11
16 Wisla Krakow 15 3 2 10 14:26 11
Championship Round
Relegation Round