WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

sportdigital, Niemcy na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Niemcy
Język: niemiecki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sportdigital.de/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Austria AustriaSat 12895
Niemcy KabelKiosk 20207
Sky Deutschland 288
Telekom Entertain 268
Unitymedia 306
Satelita Region Parametry FTA
Astra 1L Europa H, 23500, 2/3 NIE
Eutelsat 9B Europa H, 27500, 2/3 NIE

OGLĄDAJ ONLINE

Strona Koszt Kraj Wymagana rejestracja Link
sportdigital Live płatna Niemcy tak

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

30.07 18:30 Górnik Zabrze - Lech Poznań (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
30.0720:30
25.07 18:00 Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
25.0720:00
24.07 18:00 Legia Warszawa - Wisła Płock (Piłka nożna,Ekstraklasa)
Piłka nożna,Ekstraklasa
24.0720:00
21.07 19:00 PSV Eindhoven - Galatasaray (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
21.0721:00
11.07 00:00 Brazylia - Argentyna (finał) (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
11.0702:00
10.07 00:00 Peru - Kolumbia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
10.0702:00
07.07 01:00 Argentyna - Kolumbia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
07.0703:00
05.07 23:00 Brazylia - Peru (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
06.0701:00
04.07 01:00 Argentyna - Ekwador (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
04.0703:00
03.07 22:00 Urugwaj - Kolumbia (Piłka nożna,Copa América)
Piłka nożna,Copa América
04.0700:00
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 2 1 1 0 3:1 4
2 Wisła Kraków 1 1 0 0 3:0 3
3 Pogoń Szczecin 1 1 0 0 2:0 3
4 Raków Częstochowa 1 1 0 0 3:2 3
5 Legia Warszawa 1 1 0 0 1:0 3
6 Zagłębie Lubin 2 1 0 1 3:4 3
7 Śląsk Wrocław 1 0 1 0 2:2 1
8 Warta Poznań 1 0 1 0 2:2 1
9 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 1 0 1 0 1:1 1
10 Cracovia 1 0 1 0 1:1 1
11 Jagiellonia Białystok 1 0 1 0 1:1 1
12 Lechia Gdańsk 1 0 1 0 1:1 1
13 PGE FKS Stal Mielec 1 0 1 0 1:1 1
14 Radomiak Radom 1 0 1 0 0:0 1
15 Górnik Łęczna 2 0 1 1 2:4 1
16 Piast Gliwice 1 0 0 1 2:3 0
17 Wisła Płock 1 0 0 1 0:1 0
18 Górnik Zabrze 2 0 0 2 1:5 0
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation