WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 1, Słowenia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Słowenia
Język: słoweński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.si/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Słowenia Total TV Slovenija 864
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.12 17:00 ACH Volley Lublana - Zenit St Petersburg (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
18.1218:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.12 19:45 SD Eibar - Valencia CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
15.1220:45
15.12 17:30 Fulham - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
15.1218:30
15.12 15:15 Real Valladolid - Atletico Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
15.1216:15
15.12 12:30 Manchester City - Everton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
15.1213:30
14.12 20:00 Herbalife Gran Canaria - Buducnost VOLI Podgorica (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
14.1221:00
13.12 17:55 Rapid Wiedeń - Rangers FC (Piłka nożna,Liga Europy)
Piłka nożna,Liga Europy
13.1218:55
12.12 20:00 Valencia CF - Manchester United (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1221:00
12.12 17:55 Real Madryt - CSKA Moskwa (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
12.1218:55
11.12 20:00 Crvena Zvezda - Paris Saint-Germain (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1221:00
11.12 17:55 Galatasaray - FC Porto (Piłka nożna,Liga Mistrzów)
Piłka nożna,Liga Mistrzów
11.1218:55

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 19 10 6 3 31:18 36
3 Jagiellonia 19 9 5 5 33:28 32
4 Piast Gliwice 19 8 6 5 26:22 30
5 Wisla Krakow 19 8 5 6 33:28 29
6 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
7 Pogon Szczecin 19 8 4 7 26:23 28
8 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
9 Arka Gdynia 19 6 6 7 27:25 24
10 KGHM Zaglebie Lubin 19 7 3 9 30:30 24
11 Cracovia 19 6 6 7 18:20 24
12 Wisla Plock 19 4 7 8 27:34 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 19 3 8 8 23:33 17
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round