WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 1, Bośnia i Hercegowina na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bośnia i Hercegowina
Język: bośniacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

20.01 11:00 Real Betis - Girona FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.0112:00
20.01 13:30 Huddersfield Town - Manchester City (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.0114:30
20.01 16:00 Fulham - Tottenham Hotspur (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
20.0117:00
20.01 19:45 FC Barcelona - CD Leganés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
20.0120:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

18.01 20:00 Kirolbet Baskonia - AX Armani Exchange Olimpia Milan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
18.0121:00
18.01 18:00 Żalgiris Kowno - Panathinaikos (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
18.0119:00
17.01 20:00 Herbalife Gran Canaria - Fenerbahce (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.0121:00
17.01 17:00 CSKA Moskwa - Bayern Monachium BC (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
17.0118:00
16.01 19:45 Valencia Basket - Crvena Zvezda Belgrad (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
16.0120:45
16.01 17:30 Juventus FC - AC Milan (Piłka nożna,Superpuchar Włoch)
Piłka nożna,Superpuchar Włoch
16.0118:30
16.01 14:30 Halkbank Ankara - Zenit Kazań (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
16.0115:30
15.01 18:00 Partizan Belgrad - AS Monaco (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
15.0119:00
14.01 20:00 Manchester City - Wolverhampton Wanderers (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
14.0121:00
13.01 19:45 Real Betis - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
13.0120:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 20 12 6 2 34:17 42
2 Legia Warszawa 20 11 6 3 34:20 39
3 Lech Poznan 20 10 3 7 32:23 33
4 Jagiellonia 20 9 6 5 34:29 33
5 Pogon Szczecin 20 9 4 7 28:24 31
6 Piast Gliwice 20 8 7 5 27:23 31
7 Korona Kielce 20 8 7 5 25:23 31
8 Wisla Krakow 20 8 5 7 33:29 29
9 Cracovia 20 7 6 7 20:21 27
10 Arka Gdynia 20 6 7 7 30:28 25
11 KGHM Zaglebie Lubin 20 7 3 10 31:32 24
12 Miedz Legnica 20 5 6 9 21:35 21
13 Wisla Plock 20 4 8 8 30:37 20
14 Slask Wroclaw 20 4 6 10 27:30 18
15 Gornik Zabrze 20 3 8 9 23:37 17
16 Zaglebie Sosnowiec 20 2 6 12 24:45 12
Championship Round
Relegation Round