WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 1 Crna Gora, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czarnogóra Total TV Crna Gora 1453
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

07.08 10:00 70th Anniversary Grand Prix - 1. trening (F1)
F1
07.0812:00
07.08 14:00 70th Anniversary Grand Prix - 2. trening (F1)
F1
07.0816:00
08.08 10:00 70th Anniversary Grand Prix - 3. trening (F1)
F1
08.0812:00
08.08 13:00 70th Anniversary Grand Prix - kwalifikacje (F1)
F1
08.0815:00
09.08 13:10 70th Anniversary Grand Prix - wyścig (F1)
F1
09.0815:10

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

04.08 18:45 Brentford - Fulham (finał) (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
04.0820:45
02.08 13:10 Grand Prix Wielkiej Brytanii - wyścig (F1)
F1
02.0815:10
01.08 16:30 Arsenal Londyn - Chelsea Londyn (finał) (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
01.0818:30
01.08 13:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - kwalifikacje (F1)
F1
01.0815:00
01.08 10:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 3. trening (F1)
F1
01.0812:00
31.07 18:00 Lyndon Arthur - Dec Spelman (Boks)
Boks
31.0720:00
31.07 14:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 2. trening (F1)
F1
31.0716:00
31.07 10:00 Grand Prix Wielkiej Brytanii - 1. trening (F1)
F1
31.0712:00
27.07 18:45 Cardiff City - Fulham (Piłka nożna,Championship)
Piłka nożna,Championship
27.0720:45
24.07 19:00 Paris Saint-Germain - AS Saint-Étienne (finał) (Piłka nożna,Puchar Francji)
Piłka nożna,Puchar Francji
24.0721:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Gornik Zabrze 0 0 0 0 0:0 0
2 Jagiellonia 0 0 0 0 0:0 0
3 KGHM Zaglebie Lubin 0 0 0 0 0:0 0
4 Lech Poznan 0 0 0 0 0:0 0
5 Lechia Gdansk 0 0 0 0 0:0 0
6 Legia Warszawa 0 0 0 0 0:0 0
7 PGE FKS Stal Mielec 0 0 0 0 0:0 0
8 Piast Gliwice 0 0 0 0 0:0 0
9 Podbeskidzie B-B 0 0 0 0 0:0 0
10 Pogon Szczecin 0 0 0 0 0:0 0
11 Rakow Czestochowa 0 0 0 0 0:0 0
12 Slask Wroclaw 0 0 0 0 0:0 0
13 Warta Poznan 0 0 0 0 0:0 0
14 Wisla Krakow 0 0 0 0 0:0 0
15 Wisla Plock 0 0 0 0 0:0 0
16 Cracovia 0 0 0 0 0:0 -5
Champions League Qual.
Europa League Qual.
Relegation