WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SportKlub 1 Crna Gora, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czarnogóra Total TV Crna Gora 1453
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

09.12 20:00 West Ham United - Arsenal FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
09.1221:00
11.12 17:00 ACH Volley Lublana - Kuzbass Kemerowo (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
11.1218:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

07.12 20:00 FC Barcelona - RCD Mallorca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
07.1221:00
07.12 17:30 Manchester City - Manchester United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
07.1218:30
07.12 12:00 Real Madryt - Espanyol Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
07.1213:00
06.12 20:00 Villarreal CF - Atlético Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
06.1221:00
06.12 06:00 Igor Gorgonzola Novara - Dentil Praia Clube (kobiety) (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
06.1207:00
06.12 02:00 Imoco Volley Conegliano - Itambé Minas (kobiety) (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
06.1203:00
05.12 23:30 Sada Cruzeiro - Ar-Rajjan SC (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
06.1200:30
05.12 19:45 AX Armani Exchange Olimpia Milan - Crvena Zvezda Belgrad (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
05.1220:45
05.12 17:00 CSKA Moskwa - Žalgiris Kowno (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
05.1218:00
04.12 23:30 Sada Cruzeiro - Cucine Lube Civitanova (Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata)
Siatkówka,Klubowe Mistrzostwa Świata
05.1200:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Slask Wroclaw 17 9 6 2 26:15 33
2 Pogon Szczecin 17 9 5 3 21:14 32
3 Legia Warszawa 17 10 2 5 33:17 32
4 Cracovia 17 9 3 5 24:15 30
5 Lech Poznan 18 8 5 5 31:18 29
6 Piast Gliwice 17 8 4 5 19:17 28
7 Lechia Gdansk 17 7 6 4 21:16 27
8 Wisla Plock 17 8 3 6 22:26 27
9 Jagiellonia 18 7 5 6 28:23 26
10 KGHM Zaglebie Lubin 18 7 4 7 28:25 25
11 Rakow Czestochowa 17 7 1 9 19:25 22
12 Gornik Zabrze 18 4 8 6 20:25 20
13 Arka Gdynia 18 4 5 9 14:26 17
14 Korona Kielce 18 4 3 11 10:24 15
15 LKS Lodz 18 4 2 12 17:31 14
16 Wisla Krakow 18 3 2 13 17:33 11
Championship Round
Relegation Round