WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 1 Croatia, Chorwacja na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Chorwacja
Język: chorwacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.hr/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Chorwacja Total TV Hrvatska 866
Vip Sat TV 30
Macedonia Max TV 414
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód H, 30000, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

23.09 02:00 Turniej WTA w Tokio (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
23.0904:00
19.09 02:00 Turniej WTA w Tokio (Tenis,WTA )
Tenis,WTA
19.0904:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.09 19:00 Polska - Chorwacja (Koszykówka,Eliminacje MŚ)
Koszykówka,Eliminacje MŚ
17.0921:00
17.09 14:00 Egipt - Holandia (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
17.0916:00
16.09 15:00 Everton - West Ham United (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
16.0917:00
15.09 18:45 Athletic Bilbao - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
15.0920:45
15.09 11:30 Tottenham Hotspur - Liverpool FC (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
15.0913:30
13.09 18:30 Kamerun - Serbia (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
13.0920:30
12.09 18:30 USA - Serbia (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
12.0920:30
12.09 11:00 Francja - Chiny (Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn)
Siatkówka,Mistrzostwa Świata Mężczyzn
12.0913:00
11.09 18:45 Bośnia i Hercegowina - Austria (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
11.0920:45
09.09 18:45 Francja - Holandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
09.0920:45

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Wisla Krakow 8 5 2 1 17:7 17
2 Lechia Gdansk 8 5 2 1 13:8 17
3 Jagiellonia 8 5 1 2 13:7 16
4 Piast Gliwice 8 5 1 2 13:9 16
5 KGHM Zaglebie Lubin 8 5 0 3 13:9 15
6 Legia Warszawa 8 4 2 2 10:10 14
7 Lech Poznan 8 4 1 3 13:10 13
8 Korona Kielce 8 3 3 2 10:10 12
9 Miedz Legnica 8 3 2 3 11:12 11
10 Gornik Zabrze 8 1 5 2 8:11 8
11 Wisla Plock 8 1 4 3 12:13 7
12 Arka Gdynia 8 1 4 3 7:9 7
13 Zaglebie Sosnowiec 8 1 3 4 12:16 6
14 Slask Wroclaw 8 1 3 4 8:13 6
15 Pogon Szczecin 8 0 4 4 5:12 4
16 Cracovia 8 0 3 5 4:13 3
Championship Round
Relegation Round