WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 1 Serbia, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 60
Serbia Total TV Srbija 1451
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

15.10 19:00 Real Madryt - Panathinaikos Ateny (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
15.1021:00
15.10 17:00 CSKA Moskwa - Crvena Zvezda Belgrad (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
15.1019:00
15.10 00:30 Brazylia - Urugwaj (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
15.1002:30
14.10 21:00 Kolumbia - Ekwador (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
14.1023:00
14.10 17:45 Fenerbahce SK Stambuł - UNIKS Kazań (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
14.1019:45
14.10 02:05 Salwador - Meksyk (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
14.1004:05
13.10 23:00 USA - Kostaryka (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
14.1001:00
13.10 17:00 Crvena Zvezda Belgrad - Žalgiris Kowno (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
13.1019:00
12.10 18:30 AX Armani Exchange Olimpia Milan - Maccabi Tel Awiw (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
12.1020:30
11.10 18:45 Chorwacja - Słowacja (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Świata
11.1020:45
OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lech Poznań 10 6 3 1 22:6 21
2 Lechia Gdańsk 10 5 4 1 18:9 19
3 Pogoń Szczecin 10 5 4 1 16:8 19
4 Raków Częstochowa 9 5 3 1 19:13 18
5 Śląsk Wrocław 10 4 5 1 14:12 17
6 Jagiellonia Białystok 10 4 3 3 11:11 15
7 Zagłębie Lubin 9 5 0 4 11:13 15
8 Piast Gliwice 11 4 2 5 14:15 14
9 Górnik Zabrze 9 4 1 4 13:14 13
10 Cracovia 10 3 4 3 16:18 13
11 Radomiak Radom 10 2 6 2 11:10 12
12 PGE FKS Stal Mielec 10 3 3 4 11:16 12
13 Wisła Kraków 10 3 2 5 13:16 11
14 Wisła Płock 10 3 1 6 17:17 10
15 Legia Warszawa 8 3 0 5 10:12 9
16 Termalica Bruk-Bet Nieciecza 9 1 4 4 10:13 7
17 Warta Poznań 10 1 4 5 8:13 7
18 Górnik Łęczna 11 1 3 7 9:27 6
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation