WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SportKlub 1 Serbia, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 60
Serbia Total TV Srbija 1451
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

28.01 19:45 Torino FC - AC Milan (Piłka nożna,Puchar Włoch)
Piłka nożna,Puchar Włoch
28.0120:45
29.01 12:00 Kuzbass Kemerowo - ACH Volley Lublana (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
29.0113:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

26.01 20:00 Real Valladolid - Real Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.0121:00
26.01 17:00 Shrewsbury Town - Liverpool FC (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
26.0118:00
26.01 15:00 Tranmere Rovers - Manchester United (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
26.0116:00
26.01 13:00 Manchester City - Fulham (Piłka nożna,Puchar Anglii)
Piłka nożna,Puchar Anglii
26.0114:00
26.01 11:00 Atlético Madryt - CD Leganés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
26.0112:00
25.01 20:00 Sevilla FC - Granada CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
25.0121:00
25.01 15:00 Valencia CF - FC Barcelona (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
25.0116:00
24.01 20:00 Real Madrid Baloncesto - Anadolu Efes Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
24.0121:00
24.01 17:45 Fenerbahçe SK - AX Armani Exchange Olimpia Milan (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
24.0118:45
23.01 20:00 FC Barcelona Lassa - Crvena Zvezda Belgrad (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
23.0121:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Legia Warszawa 20 12 2 6 40:20 38
2 Cracovia 20 11 3 6 29:16 36
3 Pogon Szczecin 20 10 5 5 22:16 35
4 Slask Wroclaw 20 9 7 4 27:21 34
5 Lech Poznan 20 8 7 5 33:20 31
6 Piast Gliwice 20 9 4 7 22:21 31
7 Lechia Gdansk 20 8 6 6 23:22 30
8 Wisla Plock 20 9 3 8 25:32 30
9 Jagiellonia 20 8 5 7 31:26 29
10 KGHM Zaglebie Lubin 20 8 4 8 31:28 28
11 Rakow Czestochowa 20 9 1 10 24:29 28
12 Gornik Zabrze 20 5 8 7 24:27 23
13 Arka Gdynia 20 5 6 9 17:28 21
14 Korona Kielce 20 6 3 11 12:24 21
15 Wisla Krakow 20 5 2 13 22:35 17
16 LKS Lodz 20 4 2 14 20:37 14
Championship Round
Relegation Round