WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub, Polska na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Polska
Język: polski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://www.sportklub.pl/

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Polska Orange Polska 3520
Platforma Canal+ 121
Satelita Region Parametry FTA
Hot Bird 13C Europa , Europa Środkowa V, 27500, 3/4 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

27.09 16:00 Joventut Badalona - Real Madryt (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
27.0918:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

24.09 19:45 Unicaja Malaga - FC Barcelona (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
24.0921:45
20.09 16:30 TD Systems Baskonia - Valencia Basket Club (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
20.0918:30
13.09 16:30 FC Barcelona - Real Madryt (finał) (Koszykówka,Superpuchar Hiszpanii)
Koszykówka,Superpuchar Hiszpanii
13.0918:30
12.09 19:30 Iberostar Tenerife - Real Madryt (Koszykówka,Superpuchar Hiszpanii)
Koszykówka,Superpuchar Hiszpanii
12.0921:30
12.09 16:30 TD Systems Baskonia - FC Barcelona (Koszykówka,Superpuchar Hiszpanii)
Koszykówka,Superpuchar Hiszpanii
12.0918:30
28.06 18:00 Valencia Basket Club - Kirolbet Baskonia (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
28.0620:00
28.06 15:00 FC Barcelona Lassa - San Pablo Burgos (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
28.0617:00
26.06 16:30 Herbalife Gran Canaria - Valencia Basket Club (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
26.0618:30
26.06 13:30 San Pablo Burgos - MoraBanc Andorra (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
26.0615:30
25.06 19:30 FC Barcelona Lassa - Iberostar Tenerife (Koszykówka,Liga Endesa)
Koszykówka,Liga Endesa
25.0621:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Gornik Zabrze 5 4 1 0 12:3 13
2 Rakow Czestochowa 4 3 0 1 10:5 9
3 Jagiellonia 4 2 2 0 6:4 8
4 Slask Wroclaw 4 2 1 1 8:5 7
5 Pogon Szczecin 4 2 1 1 5:4 7
6 KGHM Zaglebie Lubin 4 2 1 1 5:4 7
7 Legia Warszawa 4 2 0 2 5:6 6
8 Lechia Gdansk 4 2 0 2 6:8 6
9 Lech Poznan 4 1 2 1 7:7 5
10 Wisla Plock 5 1 2 2 7:7 5
11 Warta Poznan 5 1 1 3 3:4 4
12 Wisla Krakow 5 0 3 2 4:9 3
13 PGE FKS Stal Mielec 4 0 2 2 4:8 2
14 Podbeskidzie B-B 4 0 2 2 7:12 2
15 Cracovia 4 1 3 0 6:5 1
16 Piast Gliwice 4 0 1 3 0:4 1
Champions League Qual.
Europa Conference League Qual.
Relegation