WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 2, Bośnia i Hercegowina na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Bośnia i Hercegowina
Język: bośniacki
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Bośnia i Hercegowina Total TV Bosna & Hercegovina 1452
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

14.12 19:30 Bayern Monachium BC - Żalgiris Kowno (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
14.1220:30

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

12.12 18:00 KK Mornar - Fraport Skyliners Frankfurt (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
12.1219:00
12.12 16:00 UNICS Kazań - Unicaja Malaga (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
12.1217:00
11.12 19:30 Fiat Torino - Lietuvos Rytas Wilno (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
11.1220:30
11.12 17:30 Ratiopharm Ulm - MoraBanc Andorra (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
11.1218:30
10.12 20:00 Athletic Bilbao - Girona FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
10.1221:00
09.12 19:45 Real Betis - Rayo Vallecano (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
09.1220:45
09.12 17:00 Kioene Padwa - Sir Safety Conad Perugia (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
09.1218:00
08.12 19:30 LARDINI FILOTTRANO - Bosca San Bernardo Cuneo (kobiety) (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
08.1220:30
08.12 15:15 Valencia CF - Sevilla FC (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
08.1216:15
06.12 19:30 Bayern Monachium BC - Chimki Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
06.1220:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 18 9 6 3 29:18 33
3 Jagiellonia 18 9 5 4 33:24 32
4 Piast Gliwice 18 8 6 4 26:20 30
5 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
6 Pogon Szczecin 18 8 4 6 25:21 28
7 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
8 Wisla Krakow 18 7 5 6 31:27 26
9 Arka Gdynia 18 6 5 7 26:24 23
10 Cracovia 18 5 6 7 16:19 21
11 KGHM Zaglebie Lubin 18 6 3 9 26:30 21
12 Wisla Plock 18 4 7 7 26:32 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 18 3 7 8 22:32 16
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round