WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

Sportklub 2, Czarnogóra na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Czarnogóra
Język: czarnogórski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Czarnogóra Total TV Crna Gora 1452
Satelita Region Parametry FTA
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

18.02 07:00 Dubai Duty Free Tennis Championships (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
18.0208:00
18.02 19:30 Rio Open (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
18.0220:30
19.02 07:00 Dubai Duty Free Tennis Championships (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
19.0208:00
20.02 16:00 Fenerbahce Opet Stambuł - Dinamo Moskwa (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
20.0217:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

16.02 14:30 ABN AMRO World Tennis Tournament (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
16.0215:30
16.02 12:00 Celta Vigo - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
16.0213:00
15.02 13:30 Qatar Total Open 2019 (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
15.0214:30
14.02 19:30 Knack Roeselare - Halkbank Ankara (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
14.0220:30
14.02 12:30 Qatar Total Open 2019 (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
14.0213:30
13.02 19:00 Chaumont VB 52 Haute Marne - Zenit Sankt Petersburg (Siatkówka,Liga Mistrzów)
Siatkówka,Liga Mistrzów
13.0220:00
13.02 12:30 Qatar Total Open 2019 (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
13.0213:30
12.02 11:00 Qatar Total Open 2019 (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
12.0212:00
11.02 12:30 Qatar Total Open 2019 (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
11.0213:30
11.02 11:30 ABN AMRO World Tennis Tournament (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
11.0212:30

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 22 13 7 2 36:18 46
2 Legia Warszawa 21 12 6 3 35:20 42
3 Jagiellonia 22 11 6 5 38:29 39
4 Korona Kielce 22 9 8 5 27:24 35
5 Piast Gliwice 22 9 7 6 32:25 34
6 Pogon Szczecin 22 10 4 8 32:27 34
7 Lech Poznan 22 10 3 9 33:29 33
8 Cracovia 21 8 6 7 22:22 30
9 Wisla Krakow 21 8 5 8 33:31 29
10 KGHM Zaglebie Lubin 21 8 3 10 33:33 27
11 Arka Gdynia 22 6 7 9 33:33 25
12 Slask Wroclaw 21 5 6 10 29:30 21
13 Miedz Legnica 21 5 6 10 21:38 21
14 Gornik Zabrze 22 4 8 10 26:40 20
15 Wisla Plock 22 4 8 10 30:39 20
16 Zaglebie Sosnowiec 22 3 6 13 27:49 15
Championship Round
Relegation Round