WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SportKlub 2 Serbia, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 61
Chorwacja Vip Sat TV 57
Macedonia Max TV 415
Serbia Total TV Srbija 1452
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.11 16:00 Dynamo Moskwa - Fenerbahce SK Stambuł (Siatkówka,Liga Mistrzyń)
Siatkówka,Liga Mistrzyń
21.1117:00
20.11 19:45 Portugalia - Polska (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
20.1120:45
19.11 19:45 Dania - Irlandia (Piłka nożna,Liga Narodów UEFA)
Piłka nożna,Liga Narodów UEFA
19.1120:45

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.11 12:00 Nitto ATP Finals (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
17.1113:00
16.11 18:00 Żalgiris Kowno - FC Barcelona Lassa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
16.1119:00
16.11 12:00 Nitto ATP Finals (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
16.1113:00
15.11 18:00 Buducnost VOLI Podgorica - Kirolbet Baskonia (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
15.1119:00
15.11 12:00 Nitto ATP Finals (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
15.1113:00
14.11 19:45 Valencia Basket - Turk Telekom (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
14.1120:45
14.11 12:00 Nitto ATP Finals (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
14.1113:00
11.11 12:00 Nitto ATP Finals (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
11.1113:00
10.11 18:00 Next Gen ATP Finals (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
10.1119:00
09.11 18:00 Next Gen ATP Finals (Tenis,ATP )
Tenis,ATP
09.1119:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 15 9 4 2 25:15 31
2 Jagiellonia 15 8 4 3 26:18 28
3 Legia Warszawa 15 7 5 3 25:18 26
4 Wisla Krakow 15 7 4 4 28:19 25
5 Piast Gliwice 15 7 4 4 21:18 25
6 Korona Kielce 15 7 4 4 18:15 25
7 Pogon Szczecin 15 6 4 5 22:18 22
8 Lech Poznan 15 6 3 6 21:21 21
9 Arka Gdynia 15 5 5 5 21:17 20
10 Wisla Plock 15 4 6 5 23:24 18
11 KGHM Zaglebie Lubin 15 5 2 8 22:26 17
12 Slask Wroclaw 15 4 4 7 24:22 16
13 Cracovia 15 3 5 7 11:18 14
14 Gornik Zabrze 15 2 7 6 15:25 13
15 Miedz Legnica 15 3 4 8 16:32 13
16 Zaglebie Sosnowiec 15 2 5 8 21:33 11
Championship Round
Relegation Round