WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SportKlub 2 Serbia, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 61
Chorwacja Vip Sat TV 57
Macedonia Północna Max TV 415
Serbia Total TV Srbija 1452
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

17.09 02:00 Toray Pan Pacific Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
17.0904:00
18.09 02:00 Toray Pan Pacific Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
18.0904:00
19.09 02:00 Toray Pan Pacific Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
19.0904:00
20.09 02:00 Toray Pan Pacific Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
20.0904:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

14.09 16:30 Real Sociedad - Atlético Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
14.0918:30
14.09 14:00 CD Leganés - Villarreal CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
14.0916:00
14.09 06:00 Zhengzhou Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
14.0908:00
14.09 03:30 Kamerun - Rosja (kobiety) (Siatkówka,Puchar Świata)
Siatkówka,Puchar Świata
14.0905:30
13.09 19:00 RCD Mallorca - Athletic Bilbao (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
13.0921:00
13.09 06:00 Zhengzhou Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
13.0908:00
12.09 06:00 Zhengzhou Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
12.0908:00
11.09 06:00 Zhengzhou Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
11.0908:00
10.09 18:45 Litwa - Portugalia (Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy)
Piłka nożna,Eliminacje Mistrzostw Europy
10.0920:45
10.09 06:00 Zhengzhou Open (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
10.0908:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Pogon Szczecin 8 5 2 1 9:4 17
2 Jagiellonia 8 4 3 1 14:7 15
3 Slask Wroclaw 7 4 3 0 10:5 15
4 Legia Warszawa 7 4 2 1 10:6 14
5 Cracovia 7 4 1 2 12:8 13
6 Lechia Gdansk 8 3 4 1 9:7 13
7 Wisla Krakow 8 3 2 3 12:8 11
8 Piast Gliwice 7 3 2 2 8:5 11
9 Lech Poznan 8 3 2 3 13:11 11
10 Gornik Zabrze 7 3 1 3 7:6 10
11 Rakow Czestochowa 8 3 0 5 9:12 9
12 KGHM Zaglebie Lubin 8 2 2 4 12:12 8
13 Wisla Plock 7 2 1 4 6:15 7
14 Korona Kielce 8 1 2 5 4:11 5
15 Arka Gdynia 8 1 2 5 3:13 5
16 LKS Lodz 8 1 1 6 6:14 4
Championship Round
Relegation Round