WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SportKlub 2 Serbia, Serbia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Serbia
Język: serbski
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

OGLĄDAJ W TV

Kraj Nadawca Numer kanału
Australia TV Plus 61
Chorwacja Vip Sat TV 57
Macedonia Max TV 415
Serbia Total TV Srbija 1452
Satelita Region Parametry FTA
Intelsat 19 Azja , Australia H, 30000, 3/4 NIE
Eutelsat 16A Europa , Afryka , Bliski Wschód V, 27500, 3/5 NIE

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

zegar 15:00 ATP Miami 15:00
ZOBACZzobacz

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

21.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
21.0316:00
22.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
22.0316:00
22.03 16:00 WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
22.0317:00
23.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
23.0316:00
23.03 16:00 WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
23.0317:00
24.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
24.0316:00
24.03 16:00 WTA Miami (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
24.0317:00
25.03 15:00 ATP Miami (Tenis,ATP)
Tenis,ATP
25.0316:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

17.03 20:00 WTA Indian Wells (finał) (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
17.0321:00
17.03 17:30 Valencia CF - Getafe CF (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0318:30
17.03 11:00 SD Eibar - Real Valladolid (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
17.0312:00
16.03 19:55 Wolverhampton Wanderers - Manchester United (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
16.0320:55
16.03 17:20 Swansea City - Manchester City (Piłka nożna,FA Cup)
Piłka nożna,FA Cup
16.0318:20
16.03 12:00 SD Huesca - Deportivo Alavés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
16.0313:00
16.03 01:30 WTA Indian Wells (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
16.0302:30
15.03 17:45 Fenerbahce - FC Barcelona Lassa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
15.0318:45
14.03 20:30 Herbalife Gran Canaria - Darussafaka Dogus Stambuł (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
14.0321:30
14.03 20:00 WTA Indian Wells (Tenis,WTA)
Tenis,WTA
14.0321:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 26 15 8 3 40:21 53
2 Legia Warszawa 26 15 6 5 40:25 51
3 Piast Gliwice 26 13 7 6 40:27 46
4 Pogon Szczecin 26 12 5 9 38:33 41
5 Jagiellonia 26 11 7 8 41:37 40
6 Lech Poznan 26 12 3 11 38:35 39
7 Cracovia 26 11 6 9 31:29 39
8 Korona Kielce 26 10 9 7 34:36 39
9 Wisla Krakow 26 11 5 10 45:39 38
10 KGHM Zaglebie Lubin 26 11 4 11 41:36 37
11 Slask Wroclaw 26 7 6 13 33:34 27
12 Gornik Zabrze 26 6 9 11 33:45 27
13 Miedz Legnica 26 7 6 13 27:48 27
14 Arka Gdynia 26 6 8 12 35:38 26
15 Wisla Plock 26 5 9 12 35:46 24
16 Zaglebie Sosnowiec 26 4 6 16 33:55 18
Championship Round
Relegation Round