WYNIKI NA ŻYWO STACJE TV ZESPOŁY

SportKlub 3, Macedonia na żywo

Informacje o kanale:

Kraj: Macedonia
Język: macedoński
Program tv: zobacz online
Strona www: http://sportklub.rs/#countr...

TRANSMISJE ONLINE - DZISIAJ

TRANSMISJE ONLINE - KOLEJNE DNI

15.12 12:00 Getafe CF - Real Sociedad (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
15.1213:00
15.12 17:30 Real Madryt - Rayo Vallecano (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
15.1218:30
15.12 19:30 Zanetti Bergamo - Club Italia Crai (kobiety) (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
15.1220:30
16.12 17:00 Itas Trentino - Azimut Leo Shoes Modena (Siatkówka,Serie A1)
Siatkówka,Serie A1
16.1218:00

TRANSMISJE ONLINE - POPRZEDNIE DNI

11.12 19:30 Arka Gdynia - Alba Berlin (Koszykówka,Eurocup)
Koszykówka,Eurocup
11.1220:30
09.12 11:00 SD Eibar - Levante UD (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
09.1212:00
08.12 12:00 Atletico Madryt - Deportivo Alavés (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
08.1213:00
07.12 19:30 Kirolbet Baskonia - CSKA Moskwa (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
07.1220:30
06.12 19:45 Torino FC - FC Südtirol (Piłka nożna,Coppa Italia)
Piłka nożna,Coppa Italia
06.1220:45
06.12 18:00 Żalgiris Kowno - Olympiakos Pireus (Koszykówka,Euroliga)
Koszykówka,Euroliga
06.1219:00
05.12 20:00 Tottenham Hotspur - Southampton (Piłka nożna,Premier League)
Piłka nożna,Premier League
05.1221:00
02.12 19:15 Polska - Włochy (Koszykówka,Eliminacje MŚ)
Koszykówka,Eliminacje MŚ
02.1220:15
02.12 15:15 Girona FC - Atletico Madryt (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
02.1216:15
01.12 12:00 Celta Vigo - SD Huesca (Piłka nożna,La Liga)
Piłka nożna,La Liga
01.1213:00

OPINIE I KOMENTARZE

Piłka nożna - Ekstraklasa

Sezon zasadniczy
M Z R P B Pkt
1 Lechia Gdansk 18 11 5 2 30:17 38
2 Legia Warszawa 18 9 6 3 29:18 33
3 Jagiellonia 18 9 5 4 33:24 32
4 Piast Gliwice 18 8 6 4 26:20 30
5 Korona Kielce 18 8 5 5 24:22 29
6 Pogon Szczecin 18 8 4 6 25:21 28
7 Lech Poznan 18 8 3 7 25:23 27
8 Wisla Krakow 18 7 5 6 31:27 26
9 Arka Gdynia 18 6 5 7 26:24 23
10 Cracovia 18 5 6 7 16:19 21
11 KGHM Zaglebie Lubin 18 6 3 9 26:30 21
12 Wisla Plock 18 4 7 7 26:32 19
13 Miedz Legnica 18 5 4 9 21:35 19
14 Slask Wroclaw 18 4 5 9 25:27 17
15 Gornik Zabrze 18 3 7 8 22:32 16
16 Zaglebie Sosnowiec 18 2 6 10 22:36 12
Championship Round
Relegation Round